Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van még olyan rajtam kívül,...

Van még olyan rajtam kívül, aki már szívesen saját lábra állna, elköltözne otthonról?

Figyelt kérdés

Az egyetem befejezéséig itthon kell laknom, mert addig nem tudok annyi pénzt keresni diákmunkával, hogy el is tartsam magam...

Ez még több mint két év, de legszívesebben már holnap költöznék.

Nincs meg a kellő privát szférám, mindenről be kell számolnom, nem tudok addig aludni amikor akarok mert könnyen felébredek a zajokra a szüleim meg járkálnak, tv-znek, stb. Gyakran a szobámba is bejön anyukám, kopogni nem tud. Háziállatom nem lehet, a falam se lehet olyan színű, amilyet én szeretnék, arról is anyám döntött. Apám utálja ha a barátaim és a párom feljönnek, amikor ő is itthon van, senki nem aludhat itt. A kaja felett sincs uralmam, ha nem főz anyukám semmit és úgy veszek gyorséttermi kaját akkor is lecsesz.


Ez csak egy kis panaszáradat volt, kíváncsi vagyok, vannak-e hasonló helyzetűek.


2016. jún. 23. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan a helyzetem mint neked. Szívesen költöznék már most, de nincs meg hozzá a megfelelő tőkém sajnos
2016. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló - najó ettől sokkal durvább - nekem is csak én most jelenleg nem tanulok, középsuli után vagyok.
2016. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!