Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám minden haveromra azt...

Anyám minden haveromra azt hiszi, hogy a pasim, és nem érti meg hogy a barátság nem egyenlő a szerelemmel?

Figyelt kérdés

Nagyon unom mar. Ha szoba jon valamelyik fiu baratom, mindig jon azzal, hogy biztos szerelmes vagyok bele, neki elmondhatom, meg ilyenek. Ha elmegyek valamelyikukkel setalni mindjart jon azzal, hogy miert van az, hogy minden nap mas pasival jarok el.

Nem erti meg, hogy nekem ezek a fiuk nem tetszenek, es en se nekik. Tenyleg csak barati/haveri kapcsolatom veluk.

Miert csinalja ezt? Olyan kinos mikor tarsasagban emlegetni kezdi, hogy xyba milyen szerelmes vagyok, en meg magyarazkodhatok.

15/l



2016. okt. 28. 20:35
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
14%
Mert tudja, hogy dugnak téged.
2016. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Ne említsd meg neki, hogy kivel találkozol. Társaságban másnak mondja? Majd ha te akarod akkor elmondod ha lesz ilyen, semmi köze hozzá. Én egy szót nem mondanék neki ha ilyen a hozzáállása.
2016. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 szmg válasza:
19%
az előző komment nm a legjobb de ettöl tekincs el hajd rá inkább ülj le a szüleiddel és beszéljétek át ezt a dolgot ... és talán mutasd be őket a szüleidnek ....és szerintem azért csinálják ezt mert sok a titkod elöttük szóval egy kicsit beszélgessetek nyiltabban
2016. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 szmg válasza:
42%
mar mint az 1.
2016. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
13%
Hát, kislány, azok a pasik, akik nem szerelmesek, bármikor! megdugnának, amint lehetőségük adódna. Csak szólok.
2016. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
A kerdes nem az, hogy akarnak-e velem dugni vagy sem, hanem az, hogy anyam miert nem erti meg, hogy csak baratok vagyunk ezekkel a fiukkal.
2016. okt. 28. 21:59
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet hogy magából indul ki? Kérdezd meg hogy miket csinált ennyi idősen.
2016. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%
Próbáld megértetni vele, hogy ha egyszer egy sráccal tényleg járni fogsz és nem csak barátok lesztek, szólni fogsz róla. Amúgy átérzem a helyzeted:D
2016. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
53%

#2: "semmi köze hozzá"

Egy szülőnek azért elég sok köze van ahhoz, hogy mit csinál a 15 éves gyereke.

2016. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%
Beszéld meg anyukáddal, hogy szólni fogsz, ha valóban szerelmes leszel valakibe, és még akkor sem kell társaságban hiresztelni, mert nem tartozik kívülállókra.
2016. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!