Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eldönteni, hogy valakit barátként, vagy szerelemmel szeretünk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
10 ezer forintot fizetsz nekem, és megmondom.
2012. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Higgy az elsőnek! Bölcs ember, kezeskedem érte!
2012. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

nem bántásként mondom de hidd el hogy amikor tényleg szerelemmel szeretsz valakit észre fogod venni. Nem igazán tudom elmagyarázni... szereted vagy SZERETED.

áhh ezt nem lehet elmagyarázni. :(

2012. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Érelmesebb válaszokra számítottam. :)
2012. máj. 6. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Naná, azt meghiszem. Én értelmesebb kérdésekre számítottam, de letettem róla már.
2012. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már a második X-en túl vagyok, de néha képtelen vagyok eldönteni, hogy barátként, vagy szerelemmel szeretek valakit.
2012. máj. 6. 17:37
 7/12 A kérdező kommentje:
ha valami nem tetszik, akkor minek szólsz hozzá?
2012. máj. 6. 17:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre próbálj visszatekinteni a múltadba.Volt régi nagy szerelmed?Volt több is?Akkor velük vesd össze, hogy a mostani emberkét jobban szereted-e náluk:)
2012. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már abban is kételkedem, hogy vlaha is igazán szerelmes lettem volna.
2012. máj. 6. 17:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt olyan is, hogy azt hittem valakibe szerelmes vagyok, de rá kellett jönnöm, hogy csakis a szerelembe vagyok szerelmes.
2012. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!