Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti támogatnátok a gyermeketeke...

Ti támogatnátok a gyermeketeket, hogyha azt mondaná, mindenképpen a rajzolással szeretne foglalkozni?

Figyelt kérdés
Hogyha azt mondaná, egész életében ezt szeretné csinálni és mást el sem tudna képzelni?

2015. máj. 12. 20:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Beíratnám egy rajztanfolyamra és közben igyekezném megmutatni neki a világ többi érdekességét is.
2015. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Amíg nem hanyagolja el az egyéb kötelességeit, addig igen, támogatnám.
2015. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ milyen téren?

Hobbiként támogatnám, vagy mondjuk mint építész, belsőépítész.

Ha mindnáron művészeti képzést szeretne, meg lehet kövezni, de csak valami "normál" meló mellett támogatnám, amiből el is tudja tartani magát. Sajnos tele van a padlás meg nem értett művészekkel, elég gyakran mozgok hasonló körökben, így nem érzem életképes "szakmának" ezt. Mint szabadidős elfoglaltság nyilvánvalóan támogatnám és ha tehetném egy normális szakma mellett akár a művészeti képzését is támogatnám anyagilag.

2015. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

A grafikusok keresettek az informatikusok körében, úgyhogy áldásomat adnám rá, rengeteg grafikus állást láttam múlt ősszel.

Nekem az ugrana be elsőnek, hogy művészetből hogy lehet megélni... De ha tájékozódtok kellően, akkor semmi kifogást nem látnék.

2015. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Milyen típusú rajzolas? Ha grafikusnak készül Igen, ha mangat akar rajzolni nem
2015. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Az én gyerekem is ezt mondta,én örültem neki,hogy kreatív,hogy van valami ami igazán érdekli,de a legjobban annak örültem,hogy megértette azt,hogy lehet rajzolni,lehet ez egy nagy szenvedély,lehet ez egy hobbi és talán egyszer megélhetés is,de kell egy olyan szakma amiben 100 %,hogy eltud helyezkedni,megtud belőle élni,így keresett egy hozzá közelálló szakmát,azt tanulja most,és mellette rajzol,sokat rajzol :)
2015. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Persze, az nem rossz szakma, ha ügyes és tehetséges az ember. Nekem is a CG ugrott be elsőként, amivel még jó kis pénzt is lehet keresni. Persze hozzá kell tenni mint minden másnál itt is sok év és gyakorlat kell ahhoz, hogy az ember boldogulni tudjon.
2015. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha tehetséges benne, akkor igen.


Nekem volt gyerekként lövésem, hogy musicalszínész leszek. Haragudtam anyámékra, amiért finoman, de próbáltak lebeszélni róla. Aztán pár év alatt rájöttem, hogy egyrészt iszonyú fahangom van, amin a világ legjobb képzése se tudna javítani, másrészt bénán táncolok.


A mai napig tetszik ez a szakma, de minden szükséges készség hiányzik belőlem hozzá.

2015. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Grafikusnak, és elég komolyan is veszi. Nagyon drága iskolát nézett ki magának, és azt mondta, diákmunkával akarja megkeresni a pénzt a tandíjra.
2015. máj. 12. 20:31
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire ambiciózus és még a költségeket is maga akarja előteremteni akkor az nagyon jó, viszont a kérdés, hogy tehetséges is?
2015. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!