Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is szokták ezt csinálni...

Másnak is szokták ezt csinálni a szülei?

Figyelt kérdés
Én tényleg nagyon szeretem őket, de sokszor annyira rossz, hogy anya szinte minden problémáját nekem mondja,idegeskedik,és nekem ez már sok... De nem os arról van szó, mert szívesen meghallgatom ha akarja, csak szerintem anyagi dolgokat nem nekem kéne tőle hallgatnom... Nem tudom miért jó ha nekem is elmondja ezzel csak nekem is szarabb érzés lesz. Meg ha apára is dühös akkor is folyamatosan szídja nekem... És már beszéltem is erről, akkor mindta is h iagazam van és nem nekem fogja mondani... Ez rendben de utána megint elkezdi... Másnak is van ilyen? Normális hogy mindent nekem mond el? Mert ha igen akkor bocsánat ezzel a kérdéssel húztam az idõt.

2016. okt. 29. 16:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lol. Nekem a házaséletét is elmondja kiskamaszkorom óta, és szidja nekem apámat, akit én se szívlelek, de én elköltöztem tőle (tőlÜK) amint lehetett, anyám meg mindig vele él és semmit sem tesz, csak panaszkodik, ami baromira idegesít, mert nem foghatom meg a kezét és vihetem el a bíróságra, pedig ő maga mondta, hogy ez lenne az egyetlen megoldás.

Szóval a részemről annyi, hogy elköltöztem, felnőtt emberek, oldják meg ahogy eddig se tették.

2016. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Örültem volna,ha nekem 16 évesen ilyen "problémáim" lettek volna... Egyèbkènt meg a felesleges panaszkodás helyett tanulj meg helyesen írni:"szIdja".Szemet szúrt azonnal.
2016. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!