Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarja hogy felnőjjek...

Nem akarja hogy felnőjjek vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) 18 éves lány vagyok, és nem igazán értem anyum viselkedését. 2 éve van barátom, és anya sose beszélt velem szexről, vagy ehhez hasonló dologról. Fel sem világosított. Most én vetettem fel neki hogy nem kellene-e orvoshoz mennem. Szeretnék fogamzásgátlót szedni, de gondoltam ezt így nem közlöm vele, még ezen is megsértődne. Nem akartam ezt mögötte intézni, akkor ő lenne megsértődve hogy miért nem szóltam neki. Az orvoshoz úgy is egyedül megyek, ott el tudom majd mondani higy szeretnék gyógyszert. Itthon meg megkérem hogy váltsuk ki. Máshogy nem tudom hogy lehetne, mivel nem beszélt velem soha, és nekem kell kezdeményeznem.

Más is van/volt így? Most ilyen téren nem érdeklem, vagy csak azt akarja hogy egyedül intézzem? Nem tudom hová tenni ezt a helyzetet:D

Előre is köszi a véleményeket:)


2016. okt. 31. 21:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%
A fogalmazásgátlót fogamzásgátlóra kéne cserélni
2016. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megkérned se hogy váltsátok ki, azt is tudod egymagad intézni. Bemész a patikába, pdaadod a receptet és kifizeted.
2016. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak mivel még saját keresetem nincs, ő fizetné gondolom
2016. okt. 31. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
A szüleiddel fizettetnéd ki a foggátlódat? és ezt nem érzed gáznak? Gondolom nem ők akarták hogy szexelj... én elsüllyednék, ha az ilyen dolgaimra tőlük kérnék. Ezért diákmelózom heti egy napot, fogigátló pont kijön belőle.
2016. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid fizetik akkor illik velük előre megbeszélni. Egy 6-8000ft-os tétel 3 havi gyógyszer.


Én is szedem. Enge felvilágosítottak, de a tabletta dolog nem volt túlmisztifikálva. Felvetettem anyámnak, hogy szeretném szedni, megkérdeztem belefér-e a költségvetésbe és szedem.


Egyébként a barátod is nyugodtan beszállhat az árába, mindkettőtök érdeke a dolog és máris csak fele annyit kell fizetned. Negyedévente 3000ft meg csak nem vágja földhöz a családot.

2016. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Quatermain ***** válasza:
23%
Szerintem prűd vagy nálatok alapból tabu az ilyesmi. Még mindig jobb mint ha a barátod venné meg:D Bár ez a barátodnak is érdeke, sőt..
2016. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Még mindig jobb mint ha a barátod venné meg" Miért is?????
2016. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyilván megkérdezném hogy kiválthatjuk-e a gyógyszert, aztán megbeszéljük, hogy hogy legyen. Pont azért írtsm ezt ki mert tanácstalan és taoasztalatlan vagyok, és hogy ha valaki járt hasonló cipőben esetleg hogy oldotta meg. Vagy más hogy oldaná meg.
2016. okt. 31. 22:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8 évig szedtem fogamzásgátlót 17-25 éves koromig,az első 3 évben még iskolába jártam és a barátom vette,aki már dolgozott akkor,20 éves koromtól,mikortól dolgozni kezdtem pedig felesben vettük.Soha eszembe nem jutott volna,hogy anyámmal vetessem meg.Nem ő szexel,hanem te.
2016. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesben fizessétek a barátoddal. Nem akarom elhinni, hogy 3.500-4.000 Ft nagy kiadás lenne fejenként. Nálunk sose volt tabu a szex, a fogamzásgátlóról is beszéltünk anyával, de égne a pofám, ha a szüleim fizetnék, egyszerűen ez gáz. :D Én minden hónapban kaptam zsebpénzt, meg egy csomó használt ruhát és egyén cuccot árultam több oldalon, az azokból összejött pénz mellett sokszor nem is kellett zsebpénzt kérnem. Most meg 20 évesen már dolgozok, így semmi pénzt nem kérek, hanem én adok bele az otthoni költségekbe. :)
2016. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!