Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnának, ha megtudnátok,...

Mit szólnának, ha megtudnátok, hogy a 14 éves lányotok néha rágyújt egy cigire?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán ha nagyon mérges.Senki nem tudott eddig róla szóval nem menőzés.A cigit tőletek szerezte szó nélkül.

(A kérdés elméleti)


2016. nov. 1. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mit jelent ebben a szövegkörnyezetben az, hogy "szó nélkül"?
2016. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem dohànyzom, vagyis meglepődnék, ha találna nálam

Amúgy elvinném megnézni egy dohányos boncolását

2016. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a szo nelkul azt jelentheti, hogy a szuleitol szerezte a cigit ugyh h nem szolt nekik h elvesz egy egy szalat, a dohanyos szulok gyerekei hajlamosabbak a cigizesre ugyh ezen nincs mit csodalkozni
2016. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Bízom benne, hogy nálunk nem kerül sor erre. De nekem elég lenne csak rámutatni a hegre a nyakamon. Soha nem dohányoztam aktívan, de előfordult, hogy elszívtam 1-1 cigit.

Soha nem fog kiderülni, hogy van e köze a Hodgkin limfómámhoz, vagy sem... Mindenesetre ez szerintem elég nyomós ok lenne, hogy letetessem vele és tényleg elhigyje, hogy van más módszer is, hogy levezesse a feszkót!

2016. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Leültetném és elmagyaráznám neki, mennyire tönkreteszi a bőrét és mennyire taszítóan büdös lesz tőle.

Az egészségügyi kihatásairól már úgyis milliószor hallott, a sok halálmadár folyton ezt károgja, emiatt sajnos elcsépeltté vált.

De egy 14 éves kislány a hiúságával talán megfogható.

2016. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha ti is dohányoztok,én sem csodálkoznék rajta.
2016. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hiúság miatt nem csinálja rendszeresen.
2016. nov. 1. 08:25
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Attól még büdös, hogy nem rendszeres. Órákig árad a bűz az emberből egy cigi után.
2016. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
4-es vagyok, aki lepontozott, annak gratulálok!
2016. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
A lényeg megint kimaradt a leírásból a kedves szülők (kérdező?) dohányoznak? Ha igen akkor nincs joguk megtiltani azt amit ők is csinálnak, a dohányzás az akaraterő hiánya, a dohányosok gyengék nem tudnak leszokni a hiányosságaikat kompenzáló szokásaikról.
2016. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!