Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnának, ha megtudnátok,...

Mit szólnának, ha megtudnátok, hogy a 14 éves lányotok néha rágyújt egy cigire?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán ha nagyon mérges.Senki nem tudott eddig róla szóval nem menőzés.A cigit tőletek szerezte szó nélkül.

(A kérdés elméleti)


2016. nov. 1. 07:59
1 2
 11/12 Zedricht ***** válasza:
81%

Szeretem azokat a válaszokat, hogy "elmesélném neki a cigi káros hatásait" "elomndanám mit tesz vele".

Szerintetek egy dohányost érdekli mi lesz vele? Mindenki tisztában van a káros hatásokkal.

Én is elvettem annó pár szál cigit mégse lettem függő.

2016. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nyilván elzárnám előle a cigit és nem adnék neki zsebpénzt,ha ilyen hülyeségekre költené.

felnőttként majd ő eldönti,hogy mire költi a pénzét és hogy megéri -e cigizni. de 14 évesként viszont megtiltanám a cigizést. egy fejlődő szervezetnek baromira nincs szüksége a cigarettára . + nem tudom elképzelni milyen gondjai vannak, ami miatt csak a cigitől nyugszik le.

2016. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!