Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap volt a szülinapom, de...

Tegnap volt a szülinapom, de apa és a nevelő anyám nem köszöntöttek fel. Mit kéne reagálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esett, de nem szóltam mert reméltem, hogy estére hagyják de nem. Sokan mondták, hogy lehet majd hétvégén megünnepeljük, de akkor is legalább annyit mondhattak volna, hogy boldog szülinapot vagy valami de semmi :(
2013. nov. 27. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
sajnos ha mindkettő elfelejtette akkor ennyire vagy fontos nekik.
2013. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Boldog szulinapot!
2013. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Arnold901005 ***** válasza:
74%

:/ Szegény.


Isten éltessen! :-))

2013. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Isten éltessen. Én mondjuk a sajátomat is el szoktam felejteni, de ha harapnék erre, akkor eleresztenék egy "kösz, hogy eszetekbe jutottam tegnap"-ot este.
2013. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Szülinapot! Felejtsd el te is az övéket :)
2013. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!:-)

Este lefekvés elött,én is odaszólnék nekik egy köszikét!Aztán legyen jó éjszakájuk/ha a lelkiismeretük engedi!

2013. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyszer én is voltam így, nekem is nagyon rosszul esett. Aztán rá két hétre baleset ért (olyan, hogy feküdnöm kellett egy hétig), és aznap este köszöntöttek fel. Nem volt ebben semmi szándékosság (hogy is lehetett volna, hiszen ezt senki nem tudhatta előre!), egyszerűen csak így jött ki -- elég fura volt, mit ne mondjak.
2013. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én bíztos nem bírnám ki szó nélkül,hogy ne mondjak semmit..! nagyon sajnálom,hogy nem jutottál eszükbe
2013. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nevelő anyádnak a születésnapjára, add dvd-n az árvácska című filmet.Hátha leesik neki valami veled kapcsolatban.Bár remélem nem vagy félárva :)
2013. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! :-) Hány éves lettél?
2013. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!