Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Erre hogyan kellett volna...

Erre hogyan kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, barátnőm pedig 19, 2éve vagyunk együtt. Az apja rendőr, sose szimpatizáltunk , de mindig tiszelettel beszéltem vele. A történet úgy kezdődött, hogy a barátnőmnek nincs jogsija, de kiszerette volna próbálni a vezetést. Mivel nekem van autóm elvittem a gyakorlópályára szórakozni, majd a szőlőskertbe ahol nagyon ritka a forgalom. Minden rendben ment, addig nem is volt probléma, amig a barátnőm el nem mesélte az élményeket az anyjának, azmeg majd az apjának. Szörnyen kiakadt, mondván a lánya éppségét, és az ő jóhirét kockáztattam azzal, hogy engedtem vezetni a lányát. Annyira, hogy megis pofozott, és elestem. Ha ezt nem a barátnőm apjától kapom, akkor biztos máshogy reagálok, de nem tettem semmit, hanem csak álltam szótlanul és végighallhattam a monológját, majd elbúcsúztam és elmentem, elnézést sem kértem. Szerintetek nem túlzás ilyesmiért egy pofon? Ez tegnap történt, azóta a barátnőmmel sem beszéltem, ő nem hivott, én sem hivtam

2016. júl. 25. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Akkor sincs joga pofozni téged!! Nem kellett volna annyiban hagynod, ha a barátnőd apja, ha nem. Meg a csajod is mint pletykál. Simán feljelenteném a csávót, a lányát valószínű el fogja tiltani tőled most.
2016. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy köteles eltűrni a pofont . Mindketten felnőtt emberek vagytok, a lány is monhatott volna nemet a vezetésre. Attól hogy valaki rendőr nincs joga megütni. A làny is vállalhatta volna a felelőséget nem te erőltetted a vezetést. Ha a csaj nem állt ki melletted akkor soha nem fog.
2016. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok egy törvényenkívüli típus, de én 18éves korom előtt már legalább 100kilómétert vezettem "feketén". Igaz egy kis faluban nőttem fel ahol kb 4rendőr volt, de lebukás esetén szemet húnytak volna 2rekesz sörért. Én a te helyedben egész biztos vissza ütöttem volna akármekkora is az erőfölénye. Csakhogy akkor én cselekedtem volna rosszúl. Téhát én azt mondom, hogy tedd félre az egód, és örülj neki, hogy nem borítottad meg az apukát. A csajt meg felejtsd el, a legallja, hogy nem állt ki melletted, az meg csak hab a tortán, hogy ezek után fel sem hívott
2016. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Ha nyoma maradt, akkor látlelet, feljelentés. Utána nyekereghet a jóhíre miatt.

És várd meg, hogy a lány keressen, ha akar még valamit. Ha nem jelentkezik, akkor könyveld el, hogy vége, és lépj tovább.

2016. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Semmi joga téged megpofozni.. de a barátnőd mi az ,hogy nem áll ki melletted?! Ne hívd fel a barátnődet, hívjon ő ha akar. A leírtak alapján max 30-al mehettetek, ráadásul forgalom nélkül. Te tudsz vezetni tehát ha baj lett volna, belenyúlsz a kormányba és behúzod a kéziféket! Barátnőd édesapja kicsit túl lépi a hatáskörét. Persze ezt most ne bolygasd mert a végén még rád küldi a fél rendőrtársaságot.. Amúgy a kicsi lányát nem b*szta le ,hogy még részt is vesz benne? Nem értem ,hogy ilyenkor miért azt bántják aki nem érdemli meg..nem hiszem ,hogy ráerőltetted volna a barátnődre. De hát szülői szokás ,hogy védik a gyereküket....
2016. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
persze, nem szágudloztunk, talán még 30al sem mentünk, kb fél óra volt az egész és 2-3km. inkább csak a parkolást gyakorolgatta, meg az emelkedőn indulást. Ő is reszesült egy alapos fejmosásban, nem csak én+ nemtudom mit kapott azután, hogy eljöttem.
2016. júl. 25. 20:06
 7/18 A kérdező kommentje:
a "gyakorlópálya" pontosabban egy régi elhagyott gyártelep hatalmas parkolója. De azzal nem csináltunk semmi rosszat, hogy odamentünk, nem privát terület és nincs lezárva. 4éve énis ott gyakorolgattam az oktatómmal, mások is odamennek ilyen célból
2016. júl. 25. 20:12
 8/18 A kérdező kommentje:
azis még a történethez tartozik, hogy az autó egy 21éves f astra, ami nemigen fog még 3évnél tovább közlekedni annyira elöregedett. Valami olyasmivel is megfenyegetett az apuka, hogy elintézi, hogy alaposan átvizsgálják az autót és biztos találni fognak rajta valami hibát, ami miatt immobilizálják. Azt elismerem, hogy aki nagyon keresné az találna is, de megtenné?
2016. júl. 25. 20:17
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Akkor te meg feljelented pofozkodásért..MOND EZT MEG NEKI. NE legyél nyuszi.
2016. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
az utolsó hozzászóllásodnál meg is értettem, hogy miért nem szimpatizáltatok korábban sem. Mivel egy 150-200ezres autóval jársz nemigen lehetsz pénzes gyerek, egy rendőr meghát nagyságrendekkel többet kereshet nálad, nemis beszélve a mellékes jutattásokról. Szóval le néz téged, és úgy gondolja, hogy a lánya jobbat érdemel. Ez persze akkora faxság mint maga az apuka. Hagyd a fenébe azt a hólyag családot
2016. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!