Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni, ha szüleim...

Mit lehet csinálni, ha szüleim nem engedik, hogy nyaraláson 5-6 óránál többet aludjak, mert hogy "nem azért jöttünk"?

Figyelt kérdés

Vagy nyaraláson kívül bármilyen utazáson. Késő estig fent kell lenni, aztán kora reggel kelni, de tényleg ilyen 5-6 óra alvás jut (abban van még benne a zuhanyzás, elalvás, stb) mert hogy nem azért fizettünk, hogy aludjunk..

Konkrétan pihenés végre hazajönni, mert tudom, hogy akkor kezdődik a suli és a munka, lehet rendesen pihenni.

Mit lehet ezzel kezdeni? Normálisan megbeszélni lehetetlen, azt már próbáltam.


2016. nov. 2. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj velük nyaralni. Ha nem akarnak otthon hagyni egyedül (nem tudom, hány éves vagy), akkor menj máshová arra az időre, rokonhoz, nagyszülőhöz.

Amúgy nevetséges a dolog, nem is értem, mire van a nyaralás, ha nem a pihenésre :)

2016. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem meg nem alvásra való a nyaralás.
2016. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Részvétem. Én aludnék, akár állva, menve is, mert én nem bírom ki 5-6 órával, sosem tudtam éjszakázni sem. Ha kevés az alvás, nem működöm. Sok értelme van szenvedni és nem látni semmit az álmosságtól, nem elég 16 óra nézni ki a fejünkből?! Megáll az ész, hogy milyen szülők vannak.


Igenis sok embernek a nyaralás részben a pihenésről szól s ennek az alvás igen fontos része. De ezt nyilván érzed, a szülők pedig nem hallgatnak rád, sokat nem tehetsz, max. lázadsz, hátha felfogják.

2016. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a szállodát pont hogy azért fizetjük, hogy fürödjünk s aludjunk, legalábbis én. Csak éjjel vagyok ott :D Ha nem kéne aludnom, nem is kéne szálloda, fürdenék strandon, ha nyáron nyaralok...
2016. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg nekik, hogy nyaraláson te is jól szeretnéd jól érezni magad és kipihenni a mindennapi életet. Ha pedig nem akarják elfogadni akkor megtagadod hogy velük menj.
2016. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
szegény :( sajnálom hogy ilyen szüleid vannak. próbáld meg nekik elmagyarázni hogy ez így csak ross, mert ha beakarsz aludni mikor másnap tegyük fel a Colosseumot nézed,nem a betonra akarsz emlékezni amint elalszol, vagy próbálj meg előbb lefeüdni, vigyél magaddal fül dugót .
2016. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Aludj el akkor időben vagy ne menj velük. Nicns olyan, hogy "fent kell lenni".
2016. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hogy ne lenne olyan? Ha előbb el akarok menni aludni, akkor üvöltenek velem. Ha alapból nem akarok velük nyaralni menni, akkor is, meg fenyegetnek, hogy akkor a szárazkenyéren meg a vízen kívül semmit nem fognak nekem venni.
2016. nov. 2. 22:43
 9/16 hurda tibor ***** válasza:
100%
Így azért fizet ,hogy hulla fáradt legyél egész nap és azt se tudd ,hogy mit nézel meg.xDMennyi bolond van el se hiszem.xDA helyedbe nem hagynám magam lefeküdnék aludnék azt kisz nincs olyan ,hogy nem alhatok,ez nonszensz.
2016. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiszem amit irsz fogadjunk nyaralason 02 nyomod a telefonod aztan delig aludnal.
2016. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!