Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni, ha szüleim...

Mit lehet csinálni, ha szüleim nem engedik, hogy nyaraláson 5-6 óránál többet aludjak, mert hogy "nem azért jöttünk"?

Figyelt kérdés

Vagy nyaraláson kívül bármilyen utazáson. Késő estig fent kell lenni, aztán kora reggel kelni, de tényleg ilyen 5-6 óra alvás jut (abban van még benne a zuhanyzás, elalvás, stb) mert hogy nem azért fizettünk, hogy aludjunk..

Konkrétan pihenés végre hazajönni, mert tudom, hogy akkor kezdődik a suli és a munka, lehet rendesen pihenni.

Mit lehet ezzel kezdeni? Normálisan megbeszélni lehetetlen, azt már próbáltam.


2016. nov. 2. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez egyre rosszabb, amiket írsz, még inkább részvétem. Üvölteni a gyerekkel, mert aludni akar a szerencsétlen nyaraláskor? S fenyegetőzni, ha nem akar szenvedni menni nyaralni? Nagyon nem normálisak, ez ijesztő, komolyan.
2016. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Magyarázd meg a szüleidnek,hogy az nem nyaralás,ha valamit kényszerből kell csinálni.
2016. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Külföldön úgysincs netem, mit nyomkodnék a telefonon? Ráadásul ők nagyobb facebook-függők nálam.

A délig alvás, meg a 6-kor kelés között meg azért lenne átmenet...

2016. nov. 3. 00:26
 14/16 anonim ***** válasza:
7%
Neked el se kellett volna menned . Azért kár kifizetni a sok pénzt hogy csak aludj. Azt otthon is megtudtad volna csinálni ingyen.
2016. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy itt tartasz? nem kell velük elmenni és kész
2016. nov. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

részvétem...

a kételkedőknek: én felnőtt vagyok, külföldön élek, évente egyszer hazamegyek, a szülői házba.

anyám fél kilenckor bejön a szobámba: ma nem kelsz fel?


bakker, szabadságon vagyok, nyaralok, pihenek.



ugyanő (mostohaapámmal egyetemben): valakik az utcánkban Ausztriában dolgoznak, hazamentek két hétre szabadságra. nyaralni. anyámék: képzeljük el, ezek itthon vannak két hétig, és csak letyegnek, nem csinálnak semmit, csak pihennek.



úgyhogy kételkedők, vannak ilyen emberek...

2016. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!