Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Üdv mindenki! Már több mint 1...

Üdv mindenki! Már több mint 1 éve vagyunk együtt a barátommal és az ottalváson gondolkodom hogyan is mondjam el a szüleimnek mit is akarok mert ők nem igazán engednék meg. Mit tegyek hogy elengedjenek és belássák rosszabb ha ellenzik?

Figyelt kérdés
1x ott aludtam de nem tudták azt hitték bulizunk de másnap mikor hazaértem kérdezgettek de én tagadtam mert féltem a válaszuktól. Apa azt mondta hogy elenged náluk csak tudjon róla. Elkereckedtem pár napra rá és nem engedett . Nagyon szeretnék ott aludni a barátomnál és nem a szex miatt csak rossz hogy a nap végén mindig elválunk egymástól ismerik a szüleim kedvelik is nagyon ahogy én is a barátom szüleit. Hogy csináljam azt hogy elengedjenek? Segıtsetek kérlek! 19/L
2016. nov. 5. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

A szüleid véleménye lényegtelen. Közlöd hogy ott alszol és kész.


Ők meg közölhetik, hogy oké nagylány, holnaptól eltarthatod magad. A te véleményed lényegtelen.

2016. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
18 eves kor felett rohadtul nem ok mondjak meg hogy mit csinalhatsz es mit nem hisz felnott vagy te hozod a donteseidet. Csak gondolj bele ha mar most visszatartanak egy ottalvastol mi lesz kesobb? Ha meg csak ugy elmesz hiaba mondjak hogy akkor vissza se johetsz mert ugyse merik megtenni. Allj a sarkadra :)
2016. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

szerintem ha leülnél velük beszélni akkor nem kellene ilyen drasztikusan közölni a dolgokat. istenments h elszökj. :D

tény h nem kétkedve kell feltenni a kérdést, hanem határozottan

2016. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Szia :)

Inkabb orulj, hogy lehet baratod. Nekem titjak :D pedig en is 19 vagyok...lassan 20. Buliba sem mehetek. :'D

2017. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mizu?
2017. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!