Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utál a nevelő apám, mit tegyek?

Egybritlány16 kérdése:

Utál a nevelő apám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya és a nevelő apám már lassan 10 éve házasok, eleinte semmi gond nem volt, normális volt, velem is és a testvéreimmel is, aztán mikor már hat éve együtt voltak, nevelő apám bekattant, annyira, hogy a legidősebb nővéremet (akkor volt 19) elüldözte otthonról, mert folyton vesztette, mindenért, én ekkor 13 éves voltam, már ekkor engem is kezdett piszkálni, de nem foglalkoztam vele. Elkoltoztunk és végre találtam egy barátot, akire mindig számíthatok, 15 éves voltam, amikor már kezdett rosszul esni az örökös csesztetés. Már a kisebbik nővéremet is folyton sírt a veszekedésesek miatt, aztán anyárk eldöntötték, hogy angliába költözünk, és új életet kezdünk. Nyáron ki is költöztünk de a kisebbik nővéremet nem jött, mert ő már 18 . Szóval Magyarországon kellett hagynom mindent ami fontos nekem, és most, hogy 17 vagyok, megint folyamatosan csesztet.

Vettem magamnak egy telefont, hogy tudjam tartani a kapcsolatot az otthoni barátaimmal, de őt ez is zavarja.

Dolgozók part-time -ban a suli mellett, és mindent magamnak veszek (kaja ruhák, cipő stb.) de folyton ordít velem, és mostanában anyjával is. Gyakran veszekednek miattam, mert anya próbál megvédeni.


Ma is volt egy veszekedés, és többször le r***nc ozott, (vicces, sosem volt pasim) és azt mondta, reméli felakasztom magam.

Nem egyszer meg is ütött már. (a két öcsémet sosem)

Nem tudom mit tegyek, itt kint nincsenek barátaim, mondhatni teljesen egyedül vagyok, minden este sírva alszok el és többször gondoltam már arra,hogy megszökök, vagy öngyilkos leszek, de ezt csak anya miatt nem tettem meg.


Segítsetek!!! Mit tegyek, már nem bírom tovább!!!


2015. jan. 6. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vannak rokonok? Gyere haza.
2015. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Probaltal mar beszelni anyuddal? Ha nem mukodik akkor nyugottan mond meg anyudnak, hogy rendorseghez fordulsz, ha meg egyszer megut a neveloapad, vagy ha meg egyszer ondgyilkossagra biztat, mivel az buncselekmeny.
2015. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megőt, akkor látlelet és rendőrség. Jó eséllyel kiutasítják az országból, és probléma megoldva. Azért anyukád sincs a helyzet magaslatát (az én gyerekemet senki nem ütné meg kétszer).
2015. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Anyám próbált vele többször is beszélni, de semmi (és anya egésznap dolgozik, sajnos alig van itthon)

Otthon csak a nővérem van de hozzá nem tudok menni, nincs saját lakása, egy barátnőjénél lakik, és még tanul.

2015. jan. 6. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy agresszív berommal nem beszélni kell, hanem kidobni, mint a macskát sz.ni.
2015. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feljelentésen nem gondolkoztál? Ez már bántalmazás. Közel van a 18. szülinapod? Nem tudsz valakitől segítséget kérni? Nincs valami barátod, akihez költözhetsz? Távoli rokon?
2015. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bántalmaz, jelentsd fel. Angliában nem sz*roznak a rendőrök, elviszik pikkpakk.
2015. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Novemberben leszek 18. És nincs senki itt a közelben, aki segíteni tudna...


Csak azért nem jelentem fel, mert biztos vagyok benne, hogy akkor a családom többi tagja szállna rám...

2015. jan. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!