Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthon élő, felnőtt, dolgozó...

Otthon élő, felnőtt, dolgozó gyerek. Mennyit ad be a rezsibe?

Figyelt kérdés

Ha együtt élsz nem pályakezdő több éve dolgozó gyerekeddel, hogyan osztjátok el a rezsiköltségeket ?

Kiveszi a részét vagy fizettek mindent, extra kaját piperét stb.


2016. nov. 5. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
én még otthon lakom szüleimmel, keresek havi 1 milliót átlagban de rezsibe nem szoktam adni semmit
2016. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy keresel te annyit.
2016. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

ma 22:47

bilibe lóg a kezed..:)

2016. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ahányan egy háztartásban vannak, annyi fele osztódik a rezsi.


részben fizetünk neki, hogy félre tudjon tenni, amikor kirepül a fészkünkből az albérletre.

2016. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem otthon élek, de a rokonoméknál is majdnem otthon vagyok :) Havi ötvenezret adok.
2016. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
A rezsibe nem ad bele, de minden mást magának fizet, a munka mellett napi max 1x eszik itthon.
2016. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan elkezdek dolgozni, a rezsi meg fog oszlani, és minden saját dolgomat az utolsó forintig én fogom fizetni, vagyis a teljes megélhetésemet.
2016. nov. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én július óta dolgozok, szerencsére egyből találtam munkát, ahogy befejeztem a sulit. Anyáék azt mondták, semennyit ne adjak, viszont segítsek főzni, mosni, takarítani, és a saját dolgaimat magamnak fizessem. Viszont ha én vásárolok, nem fogadom el, hogy kifizesse, hanem akkor azt én állom, és havonta 20.000 Ft-ot el szoktam dugni oda, ahol a pénzt gyűjtik, mert amúgy nem fogadnák el. 100.000 Ft-ot keresek nettóban egy hónapban átlagosan (szállodai recepciós vagyok).

20L

2016. nov. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem 50-et kérnek - úgy, hogy keresek 80-at, abból a bérlet is egy 10-es.

Remek, így az életben nem fogok elköltözni, mert havi 20-ból hogy spóroljak?

Mindezt úgy, hogy apám havi 500-at keres minimum (egyéni vállalkozó).

2016. nov. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Tőlem sem kérnek, én is úgy vagyok vele, mint a 8-as, hogy ha valamit intézek (bevásárlás, csekkek miegyéb), akkor nem "számolunk el". Valahogy azt hiszem, a családban az életben nem láttam még egyik kézből a másikba pénzt adni. Mindig fizet az, akinél épp van pénz. Nincs "elszámolgatás", nagy átlagban úgyis kiegyenlítődnek a dolgok.
2016. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!