Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, aki annyira...

Van itt olyan, aki annyira összeveszett a szüleivel, hogy hamarabb elköltözött, mint tervezte volna? És esetleg emiatt nem is járt egyetemre, mert dolgoznia kellett?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 21:36
 1/6 @@&& válasza:
Igem, sajnos en is igy jartam, de a barátaim támogattak es segitettek,igy az egyetemet is el tudtam kezdeni,szoval legy kitarto, ne ragadj rajta, később úgyis enyhül a családi feszültség.
2016. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17 évesen elmenekültem otthonról. Dolgoznom kellett, hogy az albérleti szobámat tudjam fizetni, és ne éhezzek. Sajnos se nagyszülők, se rokonok nincsenek akik esetleg támogathattak volna. Barátok meg ugye ott vannak, de ahogy mondani szokták: minden vendég 3 napig vendég, utána már nyűg. Egyetemről szó sem lehetett, de nélküle is boldogultam.
2016. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi kulonbseggel, hogy vegul a parom kapott egy nagyon jo allast, amibol megeltunk ketten, igy vegul nehany ev csuszassal tovabbtanultam. A kornyezetemben ia ismerek olyat, aki nem tanult tovabb, vagy megszakitotta a tanulmanyait.
2016. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesztem velük össze, de mindenkinek jobb lett, hogy leléptem 19 évesen (júniusban érettségiztem, júliustól dolgoztam, szeptembertől decemberig fősulira is jártam, de nem tetszett így otthagytam)

Nem emiatt nincs diplomám, hanem mert az egyetlen képzés, ami tetszett, igazából borzasztó volt. 2 nyelvvizsgám van, rendes munkám és a párommal élek albérletben.

2016. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, 18 évesen.

Egy évet munkát kerestem, aztàn melóztam, több mint egy évet. Most csinálok egy levelező egyetemet, plusz egy esti OKJ-t.


Nagyon húzós volt, egy szál érettségivel, de kitartó keresgélés gyanánt viszonylag normális helyem volt.

2016. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen, de én annyira dühös voltam, hogy az egyetemet is elkezdtem, "majd én megmutatom" hozzáállással... Másodéves vagyok. Nem mondom, hogy nem szeretnék néha egy kis szünetet, de meg lehet csinálni, ha csak nem az orvosi a terv. És a legszebb az, hogy nem nekik köszönhetem a diplomám, csak magamnak.
2016. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!