Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy magántanuló szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

#magámtanuló
2016. nov. 9. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Anya, magántanuló szeretnék lenni!
2016. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Milyen suli? Hány éves vagy?
2016. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Viv02 ***** válasza:
79%
Magántanuló nem lehetsz csak úgy. Erős indok kell hozzá. Én pl. nem tudtam járni, ezért engedték meg tavaly.
2016. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, gimnázium. Hát igazából van nekem is egy problémám. A háziorvosom ajánlotta is anyának, de a pszichológus lebeszélte őt erről. Viszont én szeretnék az lenni.
2016. nov. 9. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor először mond meg anyunak. Ha orvos ajánlotta és te valóban úgy érzed, hogy nem jó neked a közösségben részt venni , anyu biztos megérti. Egy kérvényt kell az igazgatónak írni. De jól gondold meg mert magántanulónak csak osztályozó vizsga van. Elég nehéz biztosan az egész éves anyagból vizsgázni.
2016. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvasgasd el erre a kérdésre adott válaszokat (bár lehet, hogy ismerősnek fogod találni :D )


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2016. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Pontozzatok le , de annó ilyen koromban én is sok olyat kitalàltam amit ha végigvittem volna olyan anti szociàllis lennék mint itt sok sok kérdező. Az élet egy nagy iskola, feladatokat àllìt elénk. Első szerelem első csalódàs, kirúgnak munkahelyről, megveszed az àlomautót valaki belédmegy, hàzad tetejét lekapja a vihar. Rokonod ràkbeteg lessz... Szóval minden korban megvannak a kihìvàsok. Te most "csak" menekűlsz valami elől (pszichológus gondolom ezért nem javasolja, hogy magàntanuló légy) ellenben orvos miért javasolja?
2016. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem bírnak az osztálytársaid?
2016. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Le lettem pontozva. Vàrható volt. Az àllati "tàrsadalmak" is kiselejtezik a gyengét. Pl tyúkoknàl csìpési sorrend, "legerősebb" aki tud küzdeni, az mindenkit csìp a leg gyengébb meg senkit se. A gyenge gubbaszt a tyúkólban jó esetben levàgja a gazdasszony rossz esetben (csirke telep) megy a dögszàllìtó autóra. De egy a lényeg ő neki nem lesznek utódai mert tàrsadalmi selejt. MI EMBEREK VAGYUNK NEM ÀLLATOK szabad akarattal küzdhetünk vagy megfutamodhatunk. Aki megfutamodik az.....gubbasszin màsok ürülékében a tyúkólban mert az ülőfa aljàra se engedik.
2016. nov. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!