Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogy fogadnátok, ha...

Szülők, hogy fogadnátok, ha gyereketekről kiderülne, hogy animéket néz? 15/f

Figyelt kérdés

Hogy lenne jobb, ha ő mondaná el, vagy valamilyen más forrásból tudnátok meg? Jobb lenne elmondanom?

Válaszokat előre is köszönöm.



2016. nov. 11. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Megkérdezném miket szeret, és megmutatnám neki az én kedvenceimet. Ennyi. Mi olyan borzasztó abban ha valaki szereti az animéket? Az is bevallod külön hogy szoktál filmet nézni?
2016. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az emberek nagy része elitéli azokat akik animét néznek, ezért félek tőle. Ha azok az animék ecchisek, az mennyire brobléma?
2016. nov. 11. 22:15
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Tizenöt éves vagy, nem csodálkoznék hogy érdekel az ilyesmi. Nem örülnék túlzottan, de olyan eget verően se zavarna. Az jobban érdekelne hogy nem tanulás helyett nézel-e animéket. Ha nem, nem problémáznék különösebben.Ja, és igyekeznék jobb darabokat is megmutatni, amiben nem csak a cicivillantás a lényeg.
2016. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az én szüleim nem ismerik így név szerint a műfajt, úgyhogy nem is tudnák, miről beszélek. Ők nem különböztetnek meg műfajokat.

Pár régit még ők is velem együtt néztek, mikor kicsi voltam és akkor még én sem tudtam, hogy a megnevezése anime.

2016. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
feltennem magamba a kérdést, hogy mit szurtam el ennyire. :D
2016. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Orulnek hogy inkabb ezt nezed mint a VV vagy ENB meg hasonlo szinvonalas darabokat...
2016. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Az én anyukám is tudja meg mindenki a családban, de senkit sem zavar.
2016. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem csak a cicivillantósak érdekelnek :), sok elgondolkodtató animét is néztem, meg jó pár kaszabolósat is.

A jelenlegi kedvencem, ami most fejeztem be a Zero no Tsukaima, ecchis, háremes, főképp romantikus(ahhoz képest, hogy mennyire ecchi), varázslós, harcolós (nem véres).

2016. nov. 11. 23:33
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmi baj nincs az animékkel.
2016. nov. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az animenézés egy nagyon jó dolog. Én is néztem amíg volt rá időm.
2016. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!