Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nehezen ismerkedem a külsőm...

Nehezen ismerkedem a külsőm miatt és az apám azzal piszkál, hogy biztos leszbikus vagyok. Mit csináljak? 23/L

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 11:40
1 2
 11/17 anonim válasza:
19%
Az nem jelent semmit hogy túlsúlyos vagy...ha jól érzed így magad az a lényeg. Ha fogyni szeretnél abban is te döntesz. Ennyi az egész, minden rajtad múlik.
2016. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
Apád is túlsúlyos? Kérdezd meg tőle, hogy a férfiakat, szereti? Mert ő is beszél férfiakkal, és a logikát tőle tanultad.
2016. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek kinyilvánítása nagy hiba a mai világban. Ez főleg vonatkozik sajnos, nagyon sajnos, a fiatalokra. Biznak a szüleikben, meg akarnak nekik felelni, még ha nem értenek egyet akkor is. Mennyi ilyen kérdés van itt a gyakorin is. Apám, anyám, szerint... évekig elviselni a rosszat elhiszem, hogy nehéz. Sok szülőnek fel kéne már nőnie, hogy nem mindegy mit mond a gyerekének, mert bizony nagyon súlyos sérüléseket tud összseszedni lelkileg. ( most nem csak erre a kérdésre gondolok). Meg kell-e felelni, vagy el kell -e hinni, vagy alkalmazkodni kell-e olyan személyhez aki nem épp a legjobbat akarja. Ez a fiatalok első nagy leckéje az életbe szerintem. Nagyos sok fiatal köszködik a szülőkkel, nagyon súlyos szinten. Meg kell nekik felelni? El kell hinni amit mondanak? Tisztelni kell őket, ezt természetes, de néha jobb annyira, mint egy távoli ismerőst...
2016. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! 23 évesen még nekem sem volt barátom. Én is túlsúlyos vagyok, már 35 éves 3 gyerekes anyuka. Most nem vagyok a legjobb formámban, de így visszagondolva 23 évesen csinos voltam úgy is, hogy volt rajtam mit fogni. 170 cm vagyok és akkor 80-90 kiló között mozogtam, de szép dús hajam van, volt, szép bőröm, tudtam öltözködni, mégsem volt barátom. Igaz volt egy hatalmas szerelmem, ami miatt nem tudtam normális kapcsolatot kialakítani, csak majdnem 30évesen. Emlékszem, nekem sem volt semmi önbizalmam... Ne hagyd, hogy eluralkodjon rajtad is ez a felfogás. Attól, hogy duci vagy, tudsz csinosan öltözni és kimondottan szép is lehetsz.

Mondjuk nem értem apádat. Attól, hogy nem volt még barátod, miért kell rögtön arra gondolnia, hogy leszbi vagy.

2016. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
sajnos én is nehezen alakítottam ki kapcsolatot az ellenkező nemmel, és a mostani barátom is. Két ilyen tehetség egymásra talált :). Érdekes módon mindkettőnket gyanúsítgattak a szüleink azzal, hogy homoszexuálisok vagyunk. Nem esik jól. Hát figyu, nem tudsz mit tenni. Max elköltözni. Talán ideje.
2016. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én dundi leánykámnak se volt barátja 22 éves koráig. Aztán lett, és köszönik szépen jól vannak lassan egy éve.

Ha a helyedben lennék ráhagynám apámra a dolgot. Mikor felhozza a témát, helyeselnék. Tényleg örülnék egy barátnőnek, de még nem találtam meg az igazit.

2016. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Apád jófej
2016. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!