Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám elolvasta a naplómat!...

Apám elolvasta a naplómat! Most hogy viszonyuljak hozzá? 17/L

Figyelt kérdés
A naplómat mindig a két matracom alá teszem, és amúgy sem szoktak a szüleim bejönni a szobám a, de most apám valamiért bement, és átkutatott mindent, pedig semmi okot nem adtam rá. Úgy gondolom hogy normális lány vagyok, nem bulizok, drogozok, iszok, semmi ilyen, és a naplóban leírtam hogy viszonyom van egy idősebb férfivel. Amiről nyilván nem tudtak. És most ki van akadva, de én is, hogy hogy tehetett ilyet, hogy áttúrta a szobámat, és mint kiderült a levelezéseimet is olvasgatja. Azt nem tudom hogyan. Most mit tegyek?
2016. nov. 9. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
mennyivel idősebb a pasi? azért az nem mindegy :D
2016. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
27 éves
2016. nov. 9. 21:47
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
De csak a csajok lehetnek ilyen hülyék, hogy leírják hátha megtalálja valaki.
2016. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Kamu kérdés, Nem hiszem, hogy egy 17 éves lány, aki összefekszik egy 27 éves öregnek és idősnek egyáltalán nem mondható kicsit idősebb "gyerekkel", azt leírja a naplójába. Most vagy van napló és egy kitalált hapsi, vagy hapsi van és napló nincs. De ez így egybe nagyon nem klappol.
2016. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Figyi, én 19 vagyok és az én barátom most lesz februárban 27. Nem mondom, hogy kevés a korkülönbség ami közöttetek van, de annyira nem is egetrengetően sok. Nyilván apukád attól tart, hogy a barátodra 2 év múlva rájön a babázhatnék, stb. mikor te még bőven tanulnál, és még fiatal vagy, vagy ilyen fiatalon elköteleződsz és 8 év múlva meg jön a nagy csalódás, mikor már esetleg gyerkőc is van a pakliban, mert rájössz, hogy nem éltél.. Vagy milyen viszony? Dugcsipajti viszony? Akkor kicsit jogosabb a kiakadása, hogy mégis minek keresed te ennyi idősen azt, hogy egy ilyen korú férfi kielégítse a vágyaidat. (nem mintha én nem vágytam volna rá ennyi idősen.. :D ) de ez az ő fiatalkorukban kissé másképp volt. Ha a barátod, mutasd be, ha meg nem az, akkor mondd meg neki hogy ez a te dolgod és kész, vigyáztok. (többet nem nagyon tehetsz ha ez a szitu..) Nem szép dolog amit cisnált, de az apád, függsz tőle, és nem haragudhatsz rá életed végéig. A szavaidból kivéve, annyira nem lehet rossz a viszonyotok, szóval az elköltözést sem javasolnám egyenlőre, jobban vigyázz a dolgaidra, pl netes naplót vezess.. :) remélem segítettem
2016. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm az értelmes választ! Igen, a barátom, és nem csak szexről szól. Nem értem mi a baj a naplóírással, és nem tudom miért lenne kamu a kérdés. Aki nem tud érdemleges választ adni, az inkább keressen másik kérdést ahol trollkodik, és osztja az észt. Köszönöm!
2016. nov. 9. 22:03
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj de keptelen vagyok normalisan valaszolni. Apad mi a f. szt kepzel magarol miazhogy elolvassa a naplodat meg a levelezeseid?ne haragudj oke tudnia kell felt meg mittomen de ba sz ki a gyereknek is van maganaelete. Nalam az ilyesmi tabu. Keptelen lennek megnezni lanyom naplojat. Igen borzaszto kivancsi vagyok hogy mi allhat benne de az ove es en az anyja vagyok nem tehetem meg csak ugy hogy beleolvasok
2016. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem kéne naplót írni.
2016. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, hogy eső után köpönyeg, de hátha a későbbiekben segít...


Ne kézzel írd a naplódat, hanem gépen, és vagy a gép legyen lejelszavazva, vagy ha más is használja azt a gépet, és ez nem megoldható, akkor Winmend Folder Hidden nevű programot ajánlom, azzal el tudod rejteni, és csak a program jelszavának beírásakor tudod "visszahozni a rendszerbe".

2016. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

A tegnapi napig kézzel írtam a naplómat, de tegnap már gépen írtam mert úgy sokkal részletesebben le tudok írni mindent, mert nem fáj a kezem és azt is lehet formázni, színezni, wordon. Szerintem ha annyira nem ragaszkodsz a kézzel íráshoz, írj pendriveon, a géped legyen lejelszavazva, a pendrive pedig jól elrejtve.

Én is nagyon mérges lennék a szüleimre, ha elolvasnák a naplómat, mert magánélet és nem nekik irom. Leírtam olyan dolgokat, amiket nem mondtam el nekik, de a kicsit "durvábbakat" nem mertem leírni, hátha belenéznek.

A bizalmam tuti elveszne feléjük, ha ezt tennék. Szerintem beszélgess el apukáddal, ha lehet.

2016. nov. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!