Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Saját pénzemből vettem a...

Saját pénzemből vettem a telefont, akkor mi a probléma?

Figyelt kérdés

Vettem egy drágább telefont (200 ezer+), VISZONT saját pénzből (nyári dákmunka + zsebpénz). Apa támogatott is benne, mondta hogy a saját pénzemből azt veszek amit akarok, valamint nem erre költöttem az összes pénzem, majdnem ugyanennyi még maradt is. Anyám viszont azóta is ezt hozza fel, meg hogy minek kellett ennyiért venni, hülyeség stb. De ha neki egy Ft-jába nem került, akkor nem mindegy? Valamint a szüleim is bőven jól keresnek, ezelőtti telefonjaim is ekörül az árkategória körül mozogtak, amit ők vettek nekem (ezért nem kell beszólni), ezt csak azért írom, mert nem értem hogy akkor miért van ennyire meglepődve.

1 hete van meg a telefon, de nem telik el úgy nap hogy ne tenne valami megjegyzést. Tényleg nem értem, hogy konkrétan mi a problémája. Mivel állítsam le? Már nagyon unalmas amit csinál.

19/L



2016. nov. 13. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Sose értettem én se minek egy szaros telefonra ennyit költeni. Jól keresek, de életembe nem költöttem 80 e-nél többet egy telefonra. Aki százezreket szór el erre, egyszerűen nem tud bánni a pénzzel. 25/N
2016. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 az ember a saját pénzét arra költi amire akarja. Biztos te is költesz olyanra ami szerintem hülyeség, mégse szólok be. Úgyhogy az árát hagyjuk ki ebből, főleg ha nekem nem okozott anyagi megterhelést. Köszi.
2016. nov. 13. 13:12
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha ezelőtt is megvették neked ezeket a túlárazott kütyüket akkor tényleg nem világos,hogy miért így áll a dologhoz.
2016. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Valahol igaza van,azért tényleg nagyon sok,ennyiért csak telefont venni,ennyi pénzt jobban is beoszthattad volna,egy csomó más mindent tudtál volna venni. Majd akkor mit fogsz hallgatni,ha elhagyod,ellopják,eltörik.
2016. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Hát de pont erre akartam rávilágítani, hogy anyád lehet azért van meglepve, mert nem gondolta, hogy ilyenre szórod a pénzt. :D Függetlenül attól, ő mit és mennyiért vett neked, lehet azt hitte te másképp bánsz a pénzzel. Bár ő mutatta ezt a példát neked, szóval hogy miért van kiakadva azt én se értem.
2016. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Attól, hogy te vetted, még tarthatja h.lyeségnek. Pl. ha iPhone-t vettél, amit minden értelmes ember tud, hogy csak a márkája miatt kerül annyiba és nem azért, mert annyit tudna. Egy üzletembernek például megéri megvenni, mert beleillik az imidzsébe, de egy tizenévesnek maximum menőzésre jó, mert senki sem nézi ki belőle, hogy azért vette meg, mert tellik rá, hanem mert évekig spórolt rá vagy a szülők megvették neki
2016. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Kötöttél rá biztosítást?
2016. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
ha eddig is megkaptad toluk az ilyen telefonokat, lehet ugy van vele, h kolthetted volna szorakozasra vagy barmi masra is azt a penzt. mellekesen:en se adnek annyit egy telefonert, 1-2 ev es kuka vagy jon jobb...
2016. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

#7 igen.

2016. nov. 13. 13:22
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Biztos abban remenykedett hogy ha majd egyszer dolgoznod kell a penzert akkor jobban tudni fogod minek mennyi az erteke. Nem jott be, nyilvan csalodott.
2016. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!