Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet még erre mondani?

Mit lehet még erre mondani?

Figyelt kérdés

Férjemmel azonos munkahelyet és azonos pozíciót pályáztunk meg. Nem vagyunk egymás riválisa, mert bármelyikünknek jön be, az jó, családban marad.

Édesanyám és testvére azóta állandóan azt fújják, hogy nem lehetünk ennyire összenőve, hogy lehetett ilyet csinálni, férjem elveszi előlem a lehetőséget, stb. Hogy mennyire hülyék vagyunk. Én hogy hagytam, férjem meg azért, hogy miért nem pályázik meg mást.

Mindent elmondtam nekik, és kifogytam az érvekből. A munkahelyről még nem kaptunk választ, de a cirkuszból elegem van. (Férjemnek nem mondják, csak nekem.)


2016. nov. 18. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kurvéra semmi közük ahhoz, hogy ti mit csináltok a férjeddel.. ne üssék bele az orrukat.. ha nektek az ugy jo, akkor ne érdekeljen mit mond más...
2016. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már így is sokat beszéltél szerintem. Hagyd őket, beszéljenek, amit akarnak, úgyis azt fognak.


Én nem mennék a közelükbe, amíg le nem nyugodnak, ha ez megoldható.

2016. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

tenyleg ne foglalkozz veluk, csak mondjak mert ok nem csinaltak es el se tudjak kepzelni hogy hogy mukodik.



bar azert azt megjegyeznem, hogy abba nem gondoltatok bele hogy ha az egyiket felveszik akkor a masikat nem ? ergo az egyiknek jobban szeretnek az allast... mindegy ez a ti dolgotok, en ugyan nem csinalnam, meg csak hasonlot se mint a parom, de biztos abban is sok jo van :)

2016. nov. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van amikor mar nem kell erv, ugysem ertik mert lehet a penzt latjak csak. En lehet csak ennyit mondanek: Amíg én nem akarom kihasznalni addig nincs baj. .

Am ez nagyon szép! Remelem vmelyikotok megnyeri.

2016. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!