Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lány vagyok. Velem...

17 éves lány vagyok. Velem soha nem foglalkoztak a szüleim, gyermekkorom óta. Halmozottan hátrányos helyzetű vagyok de senki nem tud róla és papírom sincs róla. Mit tegyek hogy kapjak erről papírt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Miben nyilvánul meg a halmozott hátrányosságod?
2016. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Igen,mitől vagy az?Privátban is leírhatod.
2016. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki HHH-s, arra azért fel szoktak figyelni az iskolában például.

Egyébként a családsegítő szolgálathoz fordulhatsz ez ügyben, ott tájékoztatnak.

2016. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
42%
Menj el a pszichiátriára és jelentkezz be kivizsgálásra..tényleg hátrányos helyzetű vagy ha ezt meg kell kérdezned..
2016. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha bővebben leírnád a helyzetet, talán segítene valaki.
2016. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Kedves "Egy rejtett nevű felhasználó"!

Miért kell egyből így reagálni? és leminősíteni egy embert? 17 évesen honnan kellene tudja,hogy ebben a helyzetben kihez kell forduljon?!


Válaszoló: A 3H-nak meg vannak a "feltételei"!

Ha esetleg leírnád,hogy ez miben nyílvánul meg akkor lehet többen és jobban tudnánk segíteni! :)

Am ehhez ki kell egy nyomtatványt töltened amit egy gyermekvédelmi nyomtatvánnyal együtt be is adhatsz akár saját jogon is igényelheted! :) Mikor ezt beadtad az illetékes Önkormányzathoz(mert nálunk ott kell leadni)nálatok sajnos nem tudom... onnantól fogva rajtuk múlik,hogy meg adják e vagy sem!

2016. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
41%
17 évesen illene ennyit tudni.
2016. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
2016. nov. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
De miért illene? már neharagudj! szerinted minden gyerek úgy születik,hogy tudja milyen ügyet hol kell elintéznie?! am is ez nem az ő dolga lenne hanem a szüleié! nem értelek,de egyáltalán nem!!
2016. nov. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos az iskolában fő tárgyak címén azt tanítják, hogy hogyan kell szögfüggvényekkel méreteket számolni meg hogy Petőfi mit böfögött 170 éve s nem azt, hogy hogyan kell ma dolgokat intézni.
2016. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!