Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék venni egy új telefon...

Szeretnék venni egy új telefont de nem engedik meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont a saját pénzemből (nem anyutól kaptam hanem dolgoztam érte) de meg sem merem kérdezni mert anyám csak kiabálna velem pedig neki semmit nem kéne beleadnia. Tavaj elott vettem a mostanit, ezért nem támogatná, pedig ezért dolgoztam. Valami tipp?

2016. nov. 22. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha a saját pénzedből veszed akkor mégis miért kéne megkérdezni? A tavaly az ly
2016. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
mivel tud az tobbet mint a mostani??? ha csak facebokozol a telodon akkor en is hulyesegnek tartom hisz azt most is tudsz
2016. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha ugyanolyan színű az új telefon, szerinted észreveszik ?

Ha csak ezen múlik simán meg lehet venni a telefont, szinte 0 az esélye hogy anyádnak feltűnjön a változás.

Inkább az a probléma, hogy mit mondasz, hova lett a pénzed.

2016. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Vedd meg mindenki tudta nélkül. Ha hazamész az új telóval, már ugyis mindegy.
2016. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi baja a réginek? Elromlott? Javíthatatlan? Ha igen, akkor jogos az új teló. Lehet, hogy csak egy új aksi kell bele, és azt olcsóbban meg lehet úszni, marad még másra is. ;-) Ha csak menőzni szeretnél egy trendibbel, akkor fölösleges pénzkidobás, vagy tedd félre vagy olyanra költsd, ami valóban fontos és szükséges. Nem hinném, hogy kiabálnának, szerintem hasonló indokai vannak anyukádnak.
2016. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

semmit. vedd meg. a saját pénzed arra költöd,amire akarod. add el a tavalyit utána, így ők sem mondhatják,hogy felesleges volt venni még egyet.

egyébként nagyon sokat változik a techinka 1 év alatt is.. + ezek a telefonok sem sok időre vannak tervezve. kb 1-2 év után előjön az aksi probléma,a lefagyások... főleg,ha nem egy csúcskategóriás készüléked van.

2016. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Az előfizetést, net számlát is saját pénzedből fizeted ? Könnyű úgy pattogni, hogy semmit nem kell adnod a közösbe. Nem azt mondom, hogy fizesd ki a számlákat, ételt, de gyűjthetnél értelmesebb dolgokra is. Felesleges évente új telefont venni. Anyudnak is biztos ez a baja.
2016. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Aha, lehet, hogy a kérdező 16 éves. Akkor tán nem kéne neki beszállni a rezsibe, nem?

Saját erőből gyűjtött, keresett pénzét meg arra költi, amire akarja, ha az nem károsít másokat, vagy saját magát.

Én a 8 évesemnek is engedtem, hogy elköltse a nem kevés pénzét Legóra. Nem drogot vett belőle, hanem maradandó, értékmegőrző dolgot.

2016. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem utolsó a gyereked nem rád ütött szövegértésből. Magyar érettségin bajban lesz. Nem azt mondtam, hogy fizesse a rezsit, hanem okosabban is elkölthetné a pénzt. Ne pedig pocsékoljon. Pont ezért kellene megtanulnia, mert lassan felnőtt lesz. Nem sokáig fizet ki anyuci, apuci minden mást helyette.
2016. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a saját pénzedből vennéd, akkor semmi közük a szüleidnek hozzá.

Praktikusan úgy oldd meg, ahogyan tanácsolták: külsőre lehetőleg ugyanolyan színű, hasonló kinézetű legyen. Ne hagyd elől otthon, legyen a táskádban vagy a fiókodban.

2016. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!