Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szóltok ha a...

Szülők! Mit szóltok ha a gyereketek a barátjával/nőjével tölti az éjszakát nálatok?

Figyelt kérdés
hogy álltok úgy umblock a témához?
2016. nov. 23. 21:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%

A nagynéném ilyen korlátolt, hogy akárhányszor együtt alszunk a párommal, utána sokat sejtető mosollyal puhatolózik, hogy "na, mi volt"?

KÖZÖD, BMEG?! Egy kimért, határozott lekoptatós SEMMI-vel érzékeltetem, hogy leszállhat a témáról.


Komolyan, hogy miért nem tud sok ember a saját rongyos életével meg szexualitásával foglalkozni...

2016. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
14%

Én nem engedném. Már mint tuti azon kattognék egész este h mit csinál a lányommal...

Én nem akarok semmit se tudni a szexuális életükről. Így a srác se aludjon itt..

2016. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
27%
Lányom 20 éveskollégista. Pár hónapja van kollégista párja, akivel együttalszanak hetente többször. Kezdetben idegesitett a tény. De mivel haza sosem hozta így semmit se tudok róluk. Szval tán jobb lenne ha látnám őket...
2016. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
82%

#13

Aha, szóval jobb, ha valami bokor mögött, wc-ben, vagy kapualjban rakja a lányodat. Értem. :D

Minek vállal gyereket, aki nem bírja elviselni, hogy az egyszer felnő?

2016. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%
Nézd a kamaszok szexelnek. Kocsiban, havernál, erdőben, vagy ágyban párnák közt ha a szülők engedik. Csak az aktus helyét tudod befolyásolni, az aktust nem...
2016. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%
Aki dugni akar azt nem lehet ebben meggátolni.
2016. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
5%

hogy mik vannak ...

én a lebukás meg a kényelmetlen helyzet miatt nem hoznék, de ki tudja, nálatok milyen a lakás stb, abban meg nincs semmi extra h kíváncsiskodik a szülő, ugyan már, nem kell ennyire prűdnek lenni, és még csak köze sincs az IQ-hoz. én is szeretném tudni h a lányom jó kezekben van és szépen teljesít s srác, jók az adottságai stb. elvégre nem mindegy ez ...

2016. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
38%

Semmit se.

Beszéljék meg velem, próbáljanak minél előbb szólni, tudjak róla.

2016. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
85%
#17-es, akkor szép párbszédek lehetnek nálatok a reggelizőasztalnál. Te elmeséled, milyen pózban döngetted anyut az éjjel és mennyi síkosító kellett hozzá, aztán kitárgyaljátok a lányoddal a sápadozó pasija előtt, mekkora a szerszáma és hány menetet bírt. Fantasztikus...A Klump család hozzátok képest Nobel-díjasok úri köre.
2016. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
81%
A szexuális élet mindenkinek a magánügye.
2016. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!