Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek tartják a kapcsola...

A szüleitek tartják a kapcsolatot a gyereketek előző barátjával/bnőjével? Vagy ha ti vagytok azok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon furcsa, hogy a párom előző barátnője napi kapcsolatban áll anyósommal, volt, hogy ő lett meghívva a családi ünnepre, mi meg csak másnapra. Mit lehet így tenni?
2010. szept. 15. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Bocs, de a kérdés iszonyú értelmetlenül van megfogalmazva.
2010. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg furcsa dolog.

Nekem is van egy exem, aki napi kapcsolatban áll a szüleimmel (igaz velem is). Délután beugrik anyuékhoz, rengetegszer csak úgy ott ebédel. Nekem azóta ő a legjobb barátom.

Ez nem normális dolog(nálunk se), de igazából problémát nem kellene csinálni belőle.

2010. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen tartják
2010. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az nem feltétlenül baj h tartják,de azért nem fair ha eléd/elétek helyezi. párodnak kéne vele beszélni h neki most már te vagy az első, és szeretné ha a család is figyelembe venné.
2010. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én tartom a kapcsolatot volt barátom anyukájával, nagyon jó barátnők lettünk, pedig van 20év köztünk. volt barátom huga is nagyon jó barátnőm. és minden fontos ünnepre hivatalos voltam, miután szakítottunk. mindenki furcsálja, de nemtudom miért... szerintem rohadt jó dolog ilyen jóba lenni... csak azt sajnálom, hogy még egy ilyen nőt mint volt barátom anyuja sose fogok kifogni=(
2010. szept. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem anyósom rikán beszél a férjem exével, sógornőm viszont tudom, hogy sűrűn. Ők anno nagyon jó barátnők lettek, mi meg nem annyira. No ez nem is gond, van barátnőm elég, de nem zavar, hogy ők jóban vannak. De végül is miért ne lehetnének jóban vele? 6 évig voltak együtt, nyilván megszerették, és attól még, hogy a párommal megromlott a viszony, nem kell, hogy a családdal is. Bár a férjem nem beszél az ő családjával. Ami zavar egy picit a dologban, egyedül az, hogy sógornőm tuti kibeszéli vele a házasságunkat. Ennyire már ismerem. Bár szerencsére túl sok kibeszélni való nincs.
2010. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem esne jól, ha tartanák.
2010. szept. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a mai napig tartom a kapcsolatot mindkét volt anyósommal /kétszer voltam férjnél/. Nagyon jó a kapcsolatunk, /ha összefutunk,legalább fél órát beszélgetünk, szülinapra sms-t kapok tőlük, hivogatjuk egymást/ami furcsa, hogy amíg a "menyecskéjük" voltam, folyton bajuk volt velem, de amióta elváltam, teljesen más a viszonyunk.
2010. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!