Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szóltok ha a...

Szülők! Mit szóltok ha a gyereketek a barátjával/nőjével tölti az éjszakát nálatok?

Figyelt kérdés
hogy álltok úgy umblock a témához?
2016. nov. 23. 21:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehettek eddig túl jó párkapcsolataid,
2016. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
nekem? de voltak jók, de mondjuk én előre tisztáztam mindig a dolgokat h ne legyen meglepetés. pl 18 cm alatt nem nagyon álltam szóba velük stb. finnyás vagyok, és elég szigorú kritériumrendszerem volt mindig is.
2016. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
87%

Jajj... Hogy mik vannak itt...

Először is: mert 2 ember nem aludhat együtt csak úgy?! Milyen világban élünk mi?! Jajj...

Valaki írta, hogy lehet, csak egymást átölelve alszanak... És igen, igaza van!

2016. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
26%
hát ha már együtt alsznak meg át is ölelik egymást, ott bizony elszaladnak a kezek előbb-utóbb. ha csak nem hulla fáradtak vagy merev részegek.
2016. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
66%
De még mindig nem értelek. Majd ha nem lesz elég jó a lányodnak a pasija, akkor lecseréli, nem? Mi közöd hozzá neked? :D
2016. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy is, mióta enyire egyértelmű, hogy nagy méret = jó szex? Az exemnek nagy volt, minden aktus sírással kezdődött, és vérzéssel ért véget, pedig igyekezett óvatos lenni... Attól még, hogy benned harangozni lehet, én pl 18 cm fölötti méretet biztos, hogy instant passzolnék....
2016. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
59%

Látom, egyes trollok ezt a kérdést se mellőzik. Jóból szólok, legyetek résen, egyes válaszolók fenekén még a tojáshéj: kamaszok is írtak ide olyan formán, mint ha ők szülők lennének. Minimum beképzeltség részükről. A kérdés nem nekik szólt.


Egyébként nekem még nincs gyermekem, pedig már rég lehetne. Gyermekneveléssel foglalkozom ugyan, de nem sajáttal, mert tehát saját még nincs. De hogy a kérdésre is válaszoljak: ha volna gyerekem, engedném neki, de függ az életkorától, a partnere életkorától is, és nem állandó jelleggel engedném, valamint látnom kell előtte a párját, hogy el tudjam dönteni: jöhet-e.

2016. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
86%

Nem szülő vagyok 22eves lány..

Nem is merek belegondolni anyósomék mit gondolhatnak mikor ott alszom. Nem szeretek ott aludni páromnál de muszáj, mert nálunk nem lehetünk sajnos. Szóval úgy oldjuk meg hogy ott alszom nála. Ő dolgozik és én is este együtt alszunk ennyi. Ez normális úgy gondolom. Hogy ők mit szólnak hozzá talán jobb ha nem tudom.

2016. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy mit kéne szólniuk.
2016. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
#39es előző vagyok nem vagyunk egyformák. Pl apám nem szereti ha nálunk alszik valaki. Van akit nem zavar van akit igen.
2016. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!