Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogy tudnám...

Szerintetek hogy tudnám rávenni apát arra, hogy karácsonyra kiscicát kapjak?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam. Mondtam apának, hogy vagy cicát szeretnék karácsonyra vagy semmit. A hugomat is beavattam, ő is ezt mondogatja. Anya is szeretne egy cicát, mert régebben volt egy nagyon aranyos cicánk csak elütötték. Most van egy tacsink, aki nagyon szeret a cicákkal játszani, mert amikor elmegyünk a mamáékhoz, ott van 7 macska, és tökre jól elvan velük... de visszatérve az eredeti kéedésre, apa nem akar kiscicát, merthogy csak piszkot csinál, és a kutyánkal sem foglalkozunk eleget, ami szerintem hülyeség... szóval tudnátok tippet adni, hogy mivel tudnánk rávenni az apát?

2016. nov. 25. 17:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És a kutyusom után szoktunk takarítani, és van takarítónőnk is, hetente jár hozzánk. Emellett vacsorára csirkecombot kap, ami nem hiszem hogy szörnyű lenne. Minden vasárnap amikor megyünk a mamáékhoz vacsorázni, a kutyát is visszük, és tök jól elvan a cicákkal. Nyáron mindennap vittem sétálni, de most is szoktam, csak ritkábban, mert sok a tanulnivaló,(nálunk a négyes rossz jegy) és emellett sokat sportolok. De amikor hazaérek mindig játszok vele! Nem hiszem, hogy ne fogalalkoznánk vele. Szökős kutya, így ha elszökik otthonról addig meg nem nyugszunk amíg meg nem találjuk! Nem kell hogy őt is elüssék!
2016. nov. 27. 14:53
 12/15 A kérdező kommentje:
És még valami! Karácsonykor nem csak a szüleim ajándékoznak nekünk! Mi is viszont! És mi sokkal többet foglalkozunk az ajándékkal mint ők! Nem vásárolunk csokit meg játékot a szülőknek, nagyszülőknek! Kézzel készítjük el, ami több napos munka, és szenvedés, amikor még másba is teljesíteni kell! És tudjátok elég rosszul esik, hogy csak egy gyereknek tekintetek rám, aki akar egy kiscicát karácsonyra. Mert hogy ilyenkor megvan hogy ajándékot kapunk, és hogy ez természetes! Én is adok ajándékot, olyat, amiben 5-ször több munka van. Nem pénzért veszem meg, hanem saját kézzel, napokat szánok rá!!! Nem ugyanaz minthogy csak veszek valamit!!!
2016. nov. 27. 14:58
 13/15 A kérdező kommentje:
És én cicát nem azért szeretnék, mert jaj de cuki cica! Hanem azért mert megtudnak érteni, és tudom milyen egy cica. Nem vagyok óvodás...
2016. nov. 27. 15:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Állatot nem adunk ajándékba.
2016. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
embert se
2016. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!