Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Régebben amikor kisebbek...

Régebben amikor kisebbek voltatok, mit kamuztatok a szüleiteknek? (sulival kapcsolatban).

Figyelt kérdés
Én régebben (7 éves koromban),már hazudtam szinte minden nap.Ha egyest kaptam sose mondtam el,mikor fogadóórára mentek a szüleim,mindig reménykedtem,hogy nehogy kiderüljön milyen sz.rok a jegyeim.És sose derült ki,mai napig nem tudják mennyi egyesem volt,a dogáimat mindig elrejtettem,tájékoztatómat is.Aztán kitaláltam,hogy beszedték,stb...Mindig elhitettem velük mindent,tök könnyen átvertem a tanáraimat,naplóba 1-es helyett 2-est diktáltam be,nem adtam be a dolgozatomat,aztán a tanárra fogtam és még több 10 rossz jegytől meg lettem kímélve.Kérdeztem ezt-azt az ismerőseimtől,de rajtam kívül mindenki szent.Belőlem sose nézte volna ki senki,mivel nagyon csendes,nyugodt ember vagyok.Még most is sokat hazudok,lelkiismeret nélkül.Nálatok volt hasonló? Ha igen,mit műveltetek?
2016. nov. 25. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Én se hazudtam ennyit, mondjuk nem is tudom, alsóban hogy lehet 1-est szerezni, de mindegy.

Én csak nagyon rühelltem tesizni, és általánosban sokáig egy férfi volt a tesitanárunk, aki fájdalmasan szar volt bioszból, ugyanis elhitte, hogy én egy egy hónap alatt 3 hétig menstruálok és annyira görcsöl a hasam, hogy nem tudok tesizni xDD

Aztán kaptunk egy női tesi tanárt, aki mellesleg idegbeteg volt és ő tényleg megutáltatta velünk a tesi órát és viszonylag felnőttes irásom volt, úgyhogy anyám nevében irkáltam magamnak felmentéseket tesiból :D

Meg volt, hogy kaptam egy szaktanárit, ami amúgy rohadtul nem volt jogos, de anyámék soha meg se hallgattak, szóval biztos leordibáltak volna miatta, mert a tanár szava szent...Szóval ezért nem akartam itthon megmutatni, úgyhogy megtanultam anyám aláirását és aláirtam. Meg ezután párszor eljátszottam ugyanezt felsőben rossz jegyekkel is.

18L

2016. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Semmit. Nem volt okom rá. Erőfeszítés nélkül jó jegyeim voltak, elég volt odafigyelnem órán. Ha mégis becsúszott egy rosszabb jegy, az azért, mert elfelejtettem, otthon hagytam... De ezt se kellett titkolnom, nem harapták le a fejemet érte.
2016. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Sosem hazudtam; ez a mi családunkban nem volt szokás soha.
2016. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem hazudtam. Nem voltak 1-es, 2-es jegyeim, de még 4-es is kevés.


Ha most is sokat hazudsz és lelkiismeret nélkül ráadásul, akkor valami gond van veled.

2016. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4# Nincs velem semmi gond...
2016. nov. 25. 20:54
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos muszaj voltam hazudni kulonben nagyon megvertek. Amiert meg rendszeresen vertek nem tudtam tanulni. Orgodi kor.
2016. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Felsőben és gimiben én se árultam el a jegyeimet,mert anyám egy vadállat volt.

Úgy éreztem ez az én magánügyem. Megkíméltem.magam a terrortól.sokszor lebuktam. Elegem.vilt,hogy anya colyton beleavatkozott a tanulási szokásaimba.

Az érettségin alig tanultam mégis nlgyes és ötöa lett. Így örülök ls nem érzem.magam hibásnak ,hogy hazudoztaam.

Be is kerültem.egyetemre, ami nehéz szak, pesze amya még.most se hagy békén. Nem.állítja le magát sose.

Még a.nyári szünetben is azzal csesz tet hogy miért nem tanulok.

Szerintem.a szülőknek egy kamasznál már semmi közük ahhiz,hogy

2016. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
*közük ahhoz,hogy milyen jegyei. Annak a diáknak. Magának tanuljin,aki továbbszeretne tanul k,az úgy is okosan fogja csinálni.
2016. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék büszke ezekre,neked sincs miért!

Komoly kötelék lehet köztetek a szüleiddel

2016. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azert sok mulik a szulokon is.En pl nem azert nem kamuztam, mert szent voltam (mondjuk tipikus jokislany voltam, az teny), hanem mert a szuleim mindig mellettem alltak, nem bantottak soha. A baratnom nalam jobb tanulo volt, kis cuki jokislany, de ha mégis becsuszott vmi, nem gyozott otthon titkolozni, mert akkora egy zsarnok volt az anyja.
2016. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!