Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi tegyek? Nem tudom elfelejte...

Mi tegyek? Nem tudom elfelejteni. (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Apám megcsalta anyámat 6-7 éve, azóta elvileg megjavították a házasságuk és együtt maradtak. De én akkor kisebb voltam és túlságosan megmaradtak bennem azok a veszekedések, mikor azt hitték már alszom, de nem tudtam úgy üvöltöttek egymással. Sokáig nem is hittem el, azt hittem álmodtam, majd újabb veszekedés volt és akkor rájöttem, hogy ez a valóság... azóta nem tudok rájuk nézni úgy, főleg apámra. Minden szava idegesít ha megpuszilja vagy megcsókolja anyámat rosszul leszek, nem tudom elfeljteni amit tett.

2016. nov. 28. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Beszélj velük erről. Méghozzá minél hamarabb.
2016. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pedrok válasza:
Beszélned kellene velük, hogy valóban helyrehozták e a házasságukat
2016. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok errol beszelni, mar olyan reg volt es ok szerintem nem akarnak erre emlekezni ahogy en se...
2016. nov. 28. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!