Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a lányom apja...

Mit tegyek, ha a lányom apja nem hajlandó békényhagyni? (lenn)

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves lányom. Az apával fél éve szétmentünk. Nem voltunk házasok, cska élettársi viszonyban éltünk. Én visszaköltöztem a lányommal édesanyámékhoz, ő pedig azóta is folyamatosan zaklat, nyaggat, hogy ő így szeret úgy szeret stb. Egyszerűen már nem bírom elviselni, már ha meglátom megszédülök, olyan ideges leszek. Amikor nem dolgozik, egész nap itt van nálunk, én pedig nem akarom egész nap az ő képét nézni, de egyzserűen nem tudom elzavarni, arra hivatkozik, hogy ő csak a láynom miatt jön..közben meg nem, de ha CSAK miatta is jönne, nekem kötelességem minden szabadidőmben elviselni azt, hogy ott liheg a nyakamban?

Megmondtam neki, hogy felőlem a lányát akkor látja, amikor akarja, csak engem hagyjon békén...de ez nem felel meg neki. Beleszól hogy hova megyek, mit csinálok ha velem van a pici is..de ő oda viszi ahova akarja...

Mondtam neki, hogy beszéljk meg, hogy melióyik napokon viszi el,de azt mondta hogy nem, ő minden nap jönni fog és vele lesz....de így nem tudom kiküszöbölni, hogy én is kb egész nap vele legyek, pedig nagyon nem vagyok rá kíváncsi...


2016. szept. 27. 19:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Érdemes lenne bírósághoz fordulnod, és papírra rögzíteni, hogy egyrészt nálad van elhelyezve a kislány; másrészt a láthatást keretek közé szorítani, és azt betartatni az apával.
2016. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
de a pénze az meg kélne mi te, megélhetési anya.
2016. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6%
Keress neki egy nőt, aki lefoglalja. Egy kicsit furának tűnik, hogy egy ex keres nőt a gyermeke apjának, de legalább addig is nyugtod lesz tőle.
2016. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Mert szertet téged😍😍....már nem fogod sohasem úgy szeretni őt ,mint rég?
2016. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
#2: Te nagyon tudsz valamit. Ha mást nem, akkor azt, hogyan lehet lébecolni 15-20 ezer Forintból. Oszd meg velünk is légy szíves ennek a mikéntjét :)
2016. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező. Egyszerűen ne engedd be! Ennyi.
2016. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
15-20? Megragadtál a 90es években? Tőlem egy gyerek után 40et vonnak pedig nincs brutál fizetésem. Aztán megnézném mutter hol költ el 80k-t a gyerekre a szoliba vagy a műkörmösnél? Mert hogy semmivel nem kell igazolnia hogy mire verte el a lóvét a gyereken meg nem azt látom hogy olyan marha menő ruhákban lenne vagy egészséges bioételekkel tömné.
2016. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

a gyerekre költi ....

fizeti a rezsit a lakhatást a gyereknek

az iskolai óvodai ebédpénz / csoport- osztálypénzt

ételt vesz neki

programokat fizet a suli/oviban

gyógyszerek vitaminok

40e éppen csak fedezi a fentebbi tételeket ...

2016. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%
miért utálod? mást szeretsz?
2016. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%

#8

De a gyereket nem nekem kell 100%ban eltartani hanem hivatalosan a gyerek körüli költségeket FELEZZÜK. Akkor hogy is van ez kedves megélhetési anyukák. Ha meg konkrét költségeket felezzünk ideje lenne bevezetni hogy számlával bizonyítsa hogy miből mennyit vett.

2016. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!