Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem állnak velem...

A szüleim nem állnak velem szóba, mert nincs saját keresetem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kikészít lelkileg meg mentálisan,ahogy hozzám állnak. Évekig őket tettem első helyre,hallgattam a panaszukat, engedelmeskedtem nekik,és ezzel elhanyagoltam a tanulmányaimat és a saját életemet.

Ezt ők tagadják.


2016. nov. 28. 14:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%
Szüleidet hibáztatod, mert te elcseszted az életedet. Tipikus magyar.
2016. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

Kezdj el dolgozni, akár egy gyárban is, tök mindegy, csak legyen kereseted, és lépj le, amint tudsz.


Én is így vagyok, mindent nekik/értük csináltam, most 27 évesen lett elegem. Elhúzok a páromhoz külföldre, mert ezt akarom, és nem érdekel, hogy nekik nem tetszik. Épp eleget nyeltem meg alkalmazkodtam a hülyeségeikhez.


Ha esetleg nem jön össze a kedvessel, akkor pech, de végre az én, és nem az ő döntésük miatt fogok hibázni.

2016. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!