Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik velem így apa?

Miért viselkedik velem így apa?

Figyelt kérdés

Holnap este lett volna egy programunk az egyik barátnőmmel, ahova apa is velünk jött volna, mint kísérő (mentünk volna színházba). Viszont barátnőm beteg lett, így nyilván nem tud eljönni. Mióta ezt mondtam otthon, apa úgy viselkedik velem mintha zavarná, hogy életében először lesz egy olyan programunk, ahova nem csak elvisz és lerak, hogy menjél lányom, hanem ott is marad velem.

Nem hibáztatom, tényleg csak a mi kedvünkért ment bele ebbe az egészbe, de akkor is nagyon rosszul esik, és azt is tudom hogy neki dolgoznia kell.

16/L


2016. nov. 29. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Áruld már el nekem mi az istent változtat az a helyzeten hogy most beteg lett a csaj vagy nem. Így is úgy is maradt volna faterod nem?


Vagy nem lehet hogy az a kínja hogy így akár igazán le is mondhattad volna Te is, és akkor nem kell elmennie. Hanem majd legközelebb vagy vmi.

2016. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne megbeszélnetek apukáddal és akkor orvosolni tudjátok a helyzetet.
2016. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: én sem értem miért baj ez neki hogy beteg lett, és miután kifizettünk 12000 Ft-t a jegyekért nem fogjuk visszamondani, főleg hogy születésnapi ajándékom a jegy.
2016. nov. 29. 20:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Értem. De akkor igazából semmi nem változott azzal hogy beteg lett a csaj.


Egyáltalán miből szűröd le hogy őt zavarná?

2016. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Abból, ahogy viselkedik. Hogy el akartam menni színházba a barátnőmmel, elrángattam őt is (amúgy anyával mentünk volna, csak apa átvállalta), és akkor most miért csak én megyek. Meg azóta kb.nem is beszél velem, vagy csak ingerülten.
2016. nov. 29. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak belegondolt hogy egyedul lesz ankamasz lanyaval es mirol fogtok beszelgetni. Mar nem kiszlany vagy, valoszinuleg azok a dolgok amikkel regen szorakoztattott teged mar hulyen vennek ki magukat. Szerintem teljesen normalis (legalabbis sok embernel). Probald meg elkerulni a kinos csondeket:)

Jo szorakozast

2016. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, igyekezni fogok :)
2016. nov. 29. 21:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas apukára nézve, hogy zavarban van attól, hogy kettesben kell lennie a saját gyerekével... szomorú.
2016. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Marhaság. Az egészet beképzeli a kérdező. Ez a tipikus "ha csendben van a férfi, akkor a nők a legrosszabbra gondolnak" eset.
2016. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, és az ingerültséget is beképzeli, hogyne... inkább maradtál volna csöndben.
2016. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!