Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ennyire rosszindulatúak...

Miért ennyire rosszindulatúak a szüleim a barátommal szemben?

Figyelt kérdés

Igaz mèg nem volt alkalmam bemutatni a szüleimnek a barátomat... De kèszülünk.

De mègis... Annyira rossznak állitjak be, hogy mèg èn magam sem ismerek rá.

Soha nem volt mèg ilyen... Volt barátom de ott nem volt semmi ilyen...



2016. nov. 29. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy legalább 16 éves lány vagy és akkor ez mindent megmagyaráz.
2016. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit több infó nem ártana
2016. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már volt barátod és ott nem volt ilyen akkor lehet igazuk van a mostanival kapcsolatban, hiszen a szerem vak a kutya pedig ugat, vagy lehet az előző volt valami miatt nekik "kedvezőbb" és azért nem állították be rossznak.

Ne aggódj, majd a harmadik barátodat lehet szeretni fogják.

2016. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerelem*
2016. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok 16 de nem egy 17-18 èvessel jöttem össze. 14 èves vagyok ès a barátom osztálytársam is és ô 15 èves.

De nem tudom elvagyok veszve s a barátom is sok mindenen ment át s na..

2016. nov. 29. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az még rosszabb, mint gondoltuk. Azért nagyokat mosolygok amikor 14 évesen azt írod, hogy volt már barátod, sok mindenen mentetek keresztül, ő is stb...

Én ilyenkor mindig örülök, hogy nekem 14 évesen az volt a legnagyobb bajom, hogy a makettrepülőmön ferde lett a matrica. :)

2016. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha elveszted valakidet már is más...
2016. nov. 29. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmire való ez a kérdés.. Még gyerek vagy, 2 évvel ezelőtt még babáztál...Miért vennék komolyan a "pasidat" mikor még az is pisis? Inkább csináld meg a leckédet, és ne itt nagylányoskodjál.27/f
2016. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Meg kell tanulnod kezelni és legfőképpen uralni az érzéseidet. Úgy nézem, hogy számodra most jött el az idő. Ha ezt nem sikerül megtenned, akkor az alábbi dolgok fognak történni veled:

- kapcsolatfüggő leszel, vagy egy érzelmi roncs és senkinek nem fogsz kelleni

- emo-s korszak, vagdosás és társai

- öngyilkosság


(Próbálom 26 éves fejjel nem felejteni milyen volt tininek lenni, hogy ha lesz gyerekem, akkor még emlékezhessek ezekre a dolgokra és megérthessem az ő álláspontját.)

2016. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!