Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segitség! Anyám nem hagy élni...

Segitség! Anyám nem hagy élni sajnos cukorbeteg vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
igy nem csajozhatok 18 éves vagyok, nem járok bulizni meg ilyenek, kevés barátaim vannak nem voltam soha csajal sem már, beszéltem anyámal hogy csajt szeretnék nem enged még egyedül sem pedig ugy tudnék csajt felszedni de nem enged mert cukorbeteg vagyok és anyám szerint nem tudok vigyázni magamra 1 2 orát sem, anyámal megyek mindenhová egyedül nem enged 1 2 orára sem pedig tudnék magamra vigyázni de nem érti meg, igy hogy csajozjak? megmondtam egyszer anyámnak hogy csajozni szeretnék és engedjen el egyedül de nem érti meg álandoan azt mondja hogy ha elmenék egyedül, és ha bármi történik velem akkor börtönbe kerülne az anyám mert ápolási dijon van az anyám velem mert engem ápol a betegségemel mert én magam nem tudom magamat mert nem tudom magam injekciózni pedig azt tudom ha lemegy a vércukrom akkor azt tudom kezelni igy elengedhet 1 2 orára de nem érti meg az anyám.

2016. nov. 30. 16:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Pedig neked kellene a sarkadra állni. Mondd meg neki ha nem fejezi be akkor elköltözöl.
2016. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Azért nem neged csajozni, mert cukorbeteg vagy?

A kettőnek mi köze egymáshoz?

Milyen szintü a cukorbetegséged? Nekem volt ismerősöm, aki napontatöbbször is szúrta magát mert alapból 20-as volt a szintje. Dehát ő ettől jött-ment.. Ennyire nem nézhet anyád életképtelennek!

2016. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Nagykorú vagy bakker. Amúgy meg, ha ilyen katyvasz a gondolkozásod is, mint amilyen ez az írás, nem csodálom, hogy kísérget mindenhová.
2016. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Marhaság. Van inzulinadagoló pen, 2000 forint, egy kisiskolás is tudja vele injekciózni magát. Írassátok fel, édesanyád menjen el dolgozni nyugodtan, te meg nőj fel, épp itt az ideje.
2016. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
anyád az ápolási díj miatt nem enged el sehova, tanuld meg szakértőtől miként adj be magadnak szurit és aztán uzsgyi. Amúgy 18 évesen ha kilépsz az ajtón anyád semmit nem tud ellene tenni.
2016. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

Ne legyél már ennyire életképtelen, már általános iskolában volt cukorbeteg osztálytársam, azon se lógott ott az anyja, csak az első pár hétben, a koliban is ismerek valakit, aki cukorbeteg, vele se lakik ott az anyja.

Most rákerestem az ápolási díjra, azt írják, 18 év fölött csak súlyosan fogyatékosok ápolói kaphatják meg. Na már most döntsd el, hogy te az vagy-e.

2016. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%

A húgom kilencéves kora óta inzulinos cukorbeteg, és az elejétől fogva saját magát injekciózza. Nem hiszem, hogy egy 18 éves ember ne tudná megcsinálni magának.


Viszont mielőtt "csajozni" akarnál, inkább tanulj meg fogalmazni és központozni, mert legalább tízszer el kellett ezt olvasnom, mire nagyjából sikerült értelmeznem.

2016. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

1) erősen kétlem, hogy tudnál csajozni

2) anyád ingyenélő, és félti a pénzt amit kap érted

de ha megoldás kell, mondd meg anyádnak, hogy megszakíttatod az ápolási díjat és akkor tuti elenged oda, ahova menni akarsz.

2016. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

Te magad írod, hogy 18 éves létedre arra nem vagy képes, hogy beadd magadnak az inzulint.

Pedig az életed függ tőle!


Ami azt illeti, tényleg gyámoltalan vagy! Előbb szedd össze magad, élj, mint egy normális fiú és utána mehetsz csajozni is!

2016. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Platypus ***** válasza:
97%
Ha a kérdező tényleg 18 éves és így ír, akkor bőven van még baja a cukorbetegségen túl is. A mondatok időrendje zavaros, egyesszám-többesszám keverve, szavak irreálisan sokszor ismételve egy vessző és írásjek nélküli szótömegben. Ez nem szimplán rossz helyesírás, itt valami komoly gond van. És esélyes hogy anyuka ezért van ápolásin és ezért nem engedi el egyedül a nagykorú fiát sehová.
2016. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!