Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segitség! Anyám nem hagy élni...

Segitség! Anyám nem hagy élni sajnos cukorbeteg vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
igy nem csajozhatok 18 éves vagyok, nem járok bulizni meg ilyenek, kevés barátaim vannak nem voltam soha csajal sem már, beszéltem anyámal hogy csajt szeretnék nem enged még egyedül sem pedig ugy tudnék csajt felszedni de nem enged mert cukorbeteg vagyok és anyám szerint nem tudok vigyázni magamra 1 2 orát sem, anyámal megyek mindenhová egyedül nem enged 1 2 orára sem pedig tudnék magamra vigyázni de nem érti meg, igy hogy csajozjak? megmondtam egyszer anyámnak hogy csajozni szeretnék és engedjen el egyedül de nem érti meg álandoan azt mondja hogy ha elmenék egyedül, és ha bármi történik velem akkor börtönbe kerülne az anyám mert ápolási dijon van az anyám velem mert engem ápol a betegségemel mert én magam nem tudom magamat mert nem tudom magam injekciózni pedig azt tudom ha lemegy a vércukrom akkor azt tudom kezelni igy elengedhet 1 2 orára de nem érti meg az anyám.

2016. nov. 30. 16:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%
Tanuld meg injekciózni magad, vagy anyád már soha nem fog dolgozni, míg élsz?? Ennyi idősen ezt a betegséget tudni kéne magadnak kezelni. Akkor talán anyád sem nézne hülyének...főleg ha írni is tudnál!
2016. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Platypus 100 %-ig egyetértek veled.

Nem akarlak bántani Kérdező, de amikor olvastalak, határozottan azt volt az érzésem, hogy egy szellemi fogyatékossal állok szembe.

Én cukorbeteg vagyok, 5 perc alatt megtanultam magam szúrni.

Te miért nem?

Csak félve merem megkérdezni, hogy mi lesz veled, ha anyád meghal?

Először ezt gyakorold, aztán ha jól megy, akkor a zsebedben egy zacskó szőlőcukorral indulhatsz csajozni.

Egyébként a legrosszabb esetben napi 4x kell szúrni, azaz 5 óránként.(én is ezt teszem)

Anyád beadja az inzulinodat, akkor 5 órád van a következőig, ezalatt csajozhatsz.

2016. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Lányunk ovistarsa is cukorbeteg.ma mar sulis nagyfiú. Egesz nap oviban van,volt semmi problema nem volt. Csaladban egy lány (sógorom húga,azaz Férjem feltestvwre annyira cukorbeteg h neki kütyü van az oldalan es dolgozik,ez méri neki.s olyan szinte szabad életet él hogy motorozik is.
2016. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos én is egyértelműen úgy látom, hogy anyád nem a cukorbetegséged miatt nem enged, hanem egyéb problémáid miatt, és amíg ezt nem ismerjük, addig hozzászólni sem lehet a kérdésedhez.
2016. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Te gyámság alatt álsz?
2016. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%
*állaz
2016. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Feladom, ma nem megy a gépelés :D
2016. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, kérdező, de téged olvasva az volt az érzésem, hogy cukorbetegséged még a legkisebb bajod.
2016. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
Mi ez? Troll kérdés?
2016. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

A helyében én sem engednélek el,mert látszik az értelmi színvonalad nem túl magas,nem tudsz normálisan fogalmazni,helyesen írni.Gondolom fél attól is,hogy így besikerül neki egy zabigyerek-féle unoka,és megértem,hogy nem kell neki ilyesmi,elég lehet a gondja veled.

Egyébként 21 vagyok,nem 50 körüli,de pontozz csak le nyugodtan,mert leírtam az igazságot. :)

2016. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!