Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi árvasági jár ha apuka...

Mennyi árvasági jár ha apuka sosem dolgozott?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 09:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Semennyi. 10 járulékfizetős szolgálati évet kell leigazolni a minimumhoz. Meg lehet kérvényezni, hogy méltányosságból ítéljenek meg valamennyit.
2016. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
havi 0 huf
2016. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Ilyenkor akkor kérhetek gyerektartást a nagyszülőktől? Mennyit?
2016. dec. 4. 09:54
 4/39 anonim ***** válasza:
88%

Miert nagyszulok csinaltak a gyereket ?

Ha apa nagykoru volt nem a nagyszulok fizetnek.

2016. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
19 éves volt autó baleset volt
2016. dec. 4. 10:07
 6/39 anonim ***** válasza:
62%
Te lennél a fiatal anyuka?Árvasági sajnos nem jár,nincsenek meg a feltételek,de rokontartást lehet kérni az apa szüleitől,természetesen ha jó volt a kapcsolat,nem ellenezték a gyerekvállalásotokat(kb.18 éves lehetsz te is,miért is ellenezték volna önálló kereset,háttér nélkül?),tehát nem vagytok rá érdemtelenek.Ha igen,akkor örökbeadod,vagy egyedül cipeled a felelőtlen döntésed terheit.
2016. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
35%
Azt ne mondd már hogy felelőtlen döntés,ilyet egyáltalán nem írt a kérdező.
2016. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
87%

Sajnalom tenyleg reszvetem nektek.

Sajnos egyedul kell eltartanod

2016. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Nem tudom, ki szerint nem volt hasznos az 1., tényszerű és korrekt válasz, de itt van, kérdező, hogyan kérhetsz méltányossági alapon árvaellátást, olvasd végig.

2016. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
78%
Az élet tud szép eseteket produkàlni. Volt esküvőtök? Ugye az emlìtett pasié a gyerek? Amiért bàtorkodtam kérdezni. Az apuka szülei hogy àllnak ehhez a dologhoz? Mert ha rosszúl,akkor gàz van. Ha jól akkor alapból támogatják az unokàjukat. Màsik dolog, hogy gondolom pàr éven belűl igényed lessz pàkapcsolatra. Ahhoz hogy fognak àllni? Helyedben elmennék egy kormànyablakos ügyintézőhöz vsgy csalàdvédelmi szolgàlathoz és előadnàm a történetem.
2016. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!