Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más hogy éli ezt meg, már ha...

Más hogy éli ezt meg, már ha van még aki hasonlóan járt?

Figyelt kérdés

Szüleim baba koromban elváltak. Édesapám külföldön él, nem tartottuk vele sokáig a kapcsolatot. Nevelő apám sajátjaként nevelt ameddig el nem váltak anyukàmmal. De még most is jóban vagyunk, ugyan úgy gyerekeként kezel.

Most sem anyukámmal lakok itt a válásuk után hanem nagyszüleimnèl mert anyukám itt hagyott úgymond. leginkább nagyim foglalkozik velem mert papám dolgozik még.

Anyukám felém sem nèz, kerül, csak akkor jön látogatni ha már nagyon muszáj. apukámmal facebookon beszélgetünk kb 3 hetente.

Eddig azt hittem anyukám szeret, bár mindig is éreztem valami nincs rendben a kapcsolatunkal. Fájt hogy sosincs igazán jó anya-lánya kapcsolatunk.

Mint később kiderült amennyit foglalkozott velem azt is nevelő apum hatására tette.

Ez nagyon fájt így hallani pedig sejtettem hogy így van.

Az is kiderült ők nem is akartak engem csak úgy születtem, és mikor nem érte el velem anyukám a kellő hatást már nem lehetett elvetetni..

Mikor nevelő apummal össze jöttek nevelő apum beszélte rá anyukámat hogy ne adjon örökbe stb

:/ nagyon fáj ez nekem pedig nemrég még őt szerettem a legjobban. Ha mostanában rá gondolok majd megszakad a szivem hogy hogy lehetnek ilyen szüleim.

És az a legrosszabb ha nem váltak volna el nevelő apumék én nekem ez mindez le sem esik és majdnem hogy sosem tudatosul bennem hogy anyukàm ennyire nem akart gyereket (vagy engem).

Egyébként semmilyen gyerekkel sem tud semmit kezdeni, nem gyerekcentrikus. Előre félek milyen fájdalmat fog okozni ezzel a gyerekeimnek is.


17 L



2016. dec. 7. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Velem hála istennek nem ez van. Vagy jobban monsva velünk a hugommal.

Nálunk a szülök csak csalják egymást egymás és a mi orrunk elött, ráadásul totál hülyébe vesznek mindenkit.

Én teljességel megértelek ha emiatt rosszul érzed magad és ha van/lenne melletted egy srác aki támogat és megért akkor sokkal jobban fel tudnád dolgozni az egészet... Márha fel lehet...

Remélem mihamarabb sikerül ezt az egészet feldolgozni és hogy nem hagy benned mély nyomot ami a késöbbi (nem csak szerelmi) kapcsolataidra hanem az életedre lesz kihatással:)

Ha szeretnél nyugodtan írj:)

17L

2016. dec. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 elwera ***** válasza:
66%
17 évesen ezt még nem lehet feldolgozni, de nagymamád biztos szeret téged, foglalkozz vele többet. Később majd a párod is szeretni fog, és lesz saját szerető családod. Anyukád ahogy idősödik, 60-70 éves korára már biztos elfogadóbb, rendesebb lesz.
2016. dec. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a nevelőapád mesélte váláskor? Sajnos az emberek nagyon gonoszak, simán lehet, h csak rossz színben akarta bosszúból feltüntetni anyukádat.
2016. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha rossz színben is akarta feltüntetni akkor is van igazság alapja mert látom, hogy itt hagyott, meg azt is, hogy sosem foglalkozott velem szívesen.
2016. dec. 8. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!