Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járt valaki hasonlóan? Esélyte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt valaki hasonlóan? Esélytelen szerelem.

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves lány vagyok, aki még sosem volt kapcsolatban, egy kezén meg tudja számolni hány randin volt, és nemrégiben lett életében először úgy igazán szerelmes. A férfibe akit szeretek, nos, nem véletlenül szerettem bele, de felesleges lenne most belemennem a részletekbe. Azonban az élet nem habostorta, beelőzött egy hihetetlenül szerencsés lány. Szóval barátnője van. Olyan nehezen leszek szerelmes, de még csak az is ritka, hogy azt érzem valaki felé, hogy úgy igazán dolgozik a kémia. Most végre találtam valakit, de esélyem sincs nála. Ha egyedülállóként ismertem volna meg, mostanra egészen biztosan járnánk, és meggyőződésem hogy jó párkapcsolatunk lenne. De már foglalt az a különleges hely a szívében. Imádja a barátnőjét. Legjobb barátok, és nagyon szeretik egymást. Eszembe sem jutna rámászni, nem vagyok az a ribi típus, de attól még olyan rossz érzés. Arra hogy esetleg szakítanak, nem pazarlok gondolatot, mivel láthatóan köszönik, remekül megvannak.

Nektek volt ilyen, lányok, fiúk?


2016. szept. 24. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:

volt 23 éves koromban, megnősült, lett 2 gyereke, nem tőlem nyilván, nekem is fájt, de már rég a múlté.

és nekem nem ő volt az igazi, mert akit most szeretek, az az igazi számomra.


N (34)

2016. szept. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem húsz éves koromig egy randim sem volt

22/L

2016. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jártam így. 17 voltam.

Azóta nem nagyon fordult elő velem ilyen.

2016. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos most én is így vagyok. Nagyon rossz, de bízok abban, hogy akkor mégsem ő volt nekem megírva :) Kitartást!
2016. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!