Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jelentkezzen akinek beszól az...

Jelentkezzen akinek beszól az anyja, ha megiszik egy sört?

Figyelt kérdés

22 fiú vagyok egyébként és ma megittam egy sört és egy töményet haverommal. Erre mikor haza jövök anyám morog hogy érezni rajtam hogy ittam. Egy korty sört is érezni az emberen egyébként.

Tudni kell, hogy papám gyógyult alkoholista, de sose verte anyám, "csak" elitta a pénzt. De anyám emiatt nagyon ellenzi az alkoholt. Állandóan balhézik emiatt, pedig szerintem amíg a saját lábamon jövök haza nyíl egyenesen addig mi a gond?

Egy sörért még nem is szól, de ha már tömény is volt akkor már falnak megy. Pedig az kb egy, másfél sörnek felel meg kb.

Oké hogy félt, de ez túlzás. Vélemény?



2016. dec. 8. 23:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
A klasszikus válasz: Költözz el!
2016. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nincs rá pénz meg még tanulok. Amúgy el akarnék.
2016. dec. 8. 23:16
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

" pedig szerintem amíg a saját lábamon jövök haza nyíl egyenesen addig mi a gond?"


Rendszeresen, az gond, és nem írtad, milyen gyakori ez.


Ja, költözz el.

2016. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Mivel az alkoholizmusra való hajlam örökölhető, jogosan aggódik édesanyád.

Ne igyál töményet sörrel! Minek?

Mi szükséged van rá?

Igyál EGY sört, ha már a haverod előtt nem akarsz "égni" egy kávéval, vagy egy gyümölcslével.

2016. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Lentebb már azt írod, hogy egy sörért nem szól.
2016. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

#4: Mert egy sört nem érez meg az ember, töménnyel sokkal jobb, de úgy sem árt még egy harmatos kezdőnek sem, legalábbis nekem nem ártott. Ideális kombó volt számomra.


Ez nem gond, bár nem tudom, milyen sűrűn van, de azért az anyát is megértem valahol, hogy fél, hisz igen rossz tapasztalatai vannak. Nem ismerem a körülményeket ahhoz, hogy többet mondjak.

2016. dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is állandóan azt hajtogatják otthon, hogy alkoholista leszek, vagy már az is vagyok. Pedig még részeg sem voltam igazán soha, a maximum eddig az egy üveg bor vagy mondjuk 3-4 korsó sör volt egy alkalommal. És természetesen nem iszom napi rendszerességgel sem.
2016. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

"Nincs rá pénz meg még tanulok."


Tedd felre a piara koltendo penzt, es akkor lesz penzed elkoltozni.

Es igen, a legjobb uton indultal el ahhoz, hogy kovesd apukad peldajat.

(A sor is es a tomeny is budos, legalabb annyira, mint a cigi. A hajadon, a ruhadon, a borodon, mindenhol erezni.)

2016. dec. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó! Te körbehányod magad egy sörtől? "a hajadon és a ruhádon is.."
2016. dec. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Igen, szólok a fiamnak ez miatt anyaként. Apám alkoholista volt, ugyanígy kezdte, nem ezt a sorsot szánom a gyerekemnek. Ja, és ő is mindig azt mondta, hogy ez nem baj, meg kinek mi köze és miért szól bele az anyja? Aztán az utcán végezte, mert elitta a lakást, elhagyta a családját. Te is jó úton haladsz afelé, mert elköltözni állítólag nem tudsz, de alkoholra van pénz.
2016. dec. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!