Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám úgy tekint rám,...

Az apám úgy tekint rám, mintha a felesége lennék?

Figyelt kérdés

A kérdés figyelemfelkeltő ugyan, de szó sincs perverz dolgokról. :D


10 évvel ezelőtt anya nélkül maradtunk, azóta többé-kevésbé én viszem a háztartást. A minap hárpiának nevezett, amikor szóltam neki, hogy törölje le a frissen letakarított mosdóról a borotvahabos foltokat. Előfordult, hogy sepregetés közben a kukát nem húztam el, hogy mögötte is felseperjek, mire azt mondta, ilyet egy háziasszony nem csinál. Zavarja az is, ha a mosogatógépbe és a szekrényekbe nem úgy pakolom az edényeket, ahogy neki tetszik. Vannak dolgok, amikre kijelenteni, hogy utálja őket csinálni (pl.àgynemű-huzat cseréje),de amúgy ez teljesen irrelevenáns, mert sosem csinálja meg. Akkor mondta ezt, amikor egyszer megkértem rá.


Nem csinál itthon semmilyen munkát, ami rendben is lenne, mert sokat dolgozik. De úgy érzem, a problémám azonos egy csomó, itt kérdést kiíró feleség bajával, aki a lusta férje miatt panaszkodik, ami nekem furcsa és nagyon nem tetszik. Bennem van a tüske, amiért 13 évig tűrte szó nélkül, hogy a bestiális anyám az utolsó forintjainkat is ékszerekre költse, mellette pedig vert is engem.


Ezek után jó lenne, ha nem venné annyira természetesnek a házi munkámat, hogy még be is szólogasson érte. Mit lehetne tenni? Beszélgetni nem akar, mert ő mindig fáradt... én meg egy kiégett feleségnek érzem magam. :/


22N


2016. dec. 10. 00:52
 1/7 A kérdező kommentje:
*Irreleváns és 23N.
2016. dec. 10. 00:54
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ne rontsd el mar az elejen, igy mar nem erdemes tovabb olvasni:D
2016. dec. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja. Bele kellett volna szőnöm valami vérfertőzéses részt. :D
2016. dec. 10. 02:48
 4/7 anonim válasza:
45%
Ahogy olvastam tényleg tök úgy hangzott a dolog:D ha nincs időtök ezt megbeszélni írj neki egy levelet:) de kézzel és szerintem még rajzolgass is rá, hogy ne feljtse el, higy de a gyereke vagy! Tedd be a kocsijába vagy olyan helyen, ahol biztos megtalálja:)
2016. dec. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy tisztában a feleség fogalmával.

Apád házvezetőnek "tart" Téged.


Megpróbálhatod, hogy nem mosol-vasalsz-takarítasz rá, mit szól hozzá. Vagy bejön, vagy nem.

Ha nagyon szar a helyzet és van rá lehetőséged/lelkierőd, akkor költözz el.

2016. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el es akkor apád nem fog házvezetőnőnek használni.c
2016. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg, mit szól hozzá, ha nem végzel házimunkát. Ha számonkéri, mond meg neki, csak akkor csinálod, ha szépen beszél veled. Nem biztos, hogy bejön, de ki lehet próbálni.

Ja, és ahogy az előző válaszolók is írták: költözz el!

26/N

ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!