Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a gyereketeknek...

Megengednétek a gyereketeknek ezt?

Figyelt kérdés
Megengednétek,hogy a 15 éves lánytoknak a barátja nálatok aludjon?Vagy ehhez még kicsit várniuk kéne?Szerintetek még korai ez az együtt alvás?A kérdésben nem rólam van szó.

2016. nov. 24. 13:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Kizart dolog h megengednem!
2016. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az egyik felnőtt barátnőm említtette,hogy náluk alszik a 15 éves lányának a szintén 15 éves barátja amin egy kicsit meglepődtem.
2016. nov. 24. 13:28
 3/29 anonim ***** válasza:
3%
Ehhez még nem érettek, hogy egy szobában, egy ágyban aludjanak. Ha te is a szobában alszol, és ők külön ágyon, úgy igen.
2016. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Sokan megengedik olyan alapon, hogy inkább náluk legyenek, mint a bokorban csinálják.
2016. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Korai.
2016. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
33%
Kizárt. Max. külön szobában.
2016. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Nekem megengedték. De engem ismertek és megbíztak bennem. Tudták, hogy nem fogok vele lefeküdni és így is lett.

Nem lett belőlem se tinimami, se rib**c.

Nem tudom, hogy én hogy fogom a lányommal csinálni, de ha teljes mértékben megbízok benne és ismerem a fiút (és nem egy hónapja vannak együtt...) akkor látok rá esélyt, hogy megengedjem.

A férjemmel 17 évesen jöttem össze, anyósom mesélte, hogy mikor ő kezdett el járni a leendő férjével, még csak haza se vihették egymást, télen nyáron a parkban üldögéltek, meg még kitudja hol, így neki is az az elve, hogy inkább szem előtt legyen az a gyerek.

Volt olyan barátnőm is, aki folyamatosan hazudott a szüleinek, hogy egy barátnőjénél alszik, amikor a pasijához járt.

Ezeket figyelembe véve tényleg inkább aludjanak nálunk.

2016. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Az én szüleim szigorúak és 9 hónap kapcsolat után se engedték volna, hogy együtt aludjunk, mert lehet belőle több, mint alvás. Akkor 17 éves voltam, de egy barátnőmnél 14-15 évesen már ott aludt a barátja ugyanabban a szobában. Talán megengedném ha bíznék megfelelőképen a lányomban és nyitott lenne a kapcsolatunk, de nincs gyerekem.
2016. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

Ha szexelni akarnak, jöjjenek át délután, stb., de este mindenkinek a saját ágyában a helye.

Ráérnek később felnőttet játszani.

2016. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

Igen, ha pl. moziba, színházba, koncertre... akarnak menni este, és mondjuk a fiú messzebb lakik, már nem tud hazamenni, illetve egyedül kellene mászkálnia az éjszaka közepén sokat, messzire.


Természetesen nem egy szobában és főleg nem egy ágyban aludnának, hanem mint bármilyen vendég, a vendégszobában (ha van), vagy pedig a nappaliban aludna.

2016. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!