Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért itatja le egy ember az...

Miért itatja le egy ember az idős apját akárhányszor találkoznak?

Figyelt kérdés
Adott 2 családtag, egy 5x idős férfi, és a 7x idős apja. Ahányszor csak találkoznak, mindig leitatja a fia. Annyira egy undorító dolog szerintem, hogy egy idős emberre így rátukmálja a piát (tudom, neki se kéne elfogadnia). Ráadásul úgy, hogy az apa hírhedt arról, hogy nem tudja kontrollálni magát részegen, és mindig veszekedésbe torkollik az este a feleségével. A fia persze máshol lakik, így ő mindig kimarad a csetepatéból.

2016. dec. 11. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha a "férfi" annyira primitív lény, hogy egy másikal együtt kizárólag vagy inni, vagy scanderozni tud, akkor az igencsak siralmas.


Én szerencsére nem ismerek egyetlen ilyet sem, az ismerettségi körömben képesen akár alkohol nélkül is értelmes dolgkról beszélgetni.

2016. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk józanon értelmes témákról beszélni, például hogy hol vegyünk piát.
2016. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!