Jogos anyám kiakadása?

Figyelt kérdés
Mesterszakos első éves vagyok. Anyám ma kiakadt azon, hogy nem mondtam meg, miből vizsgáztam. Már NAGYON fárasztó, hogy MINDENRŐL be kell számolnom. Azzal érvel, hogy mindegyik anyuka tudja, hogy miből vizsgázott a gyereke, én meg "titkolózom". Mondtam neki, hogy kiakasztó, hogy hazajön, és már egyből letámad legalább 10 kérdéssel hogy mi történt velem az adott napon. Úgy gondolom, hogy elég, ha annyit tud: sikerült a vizsga és kész. Nem akarok még arról is részletes beszámolókat tartani. Teljes munkaidőben dolgozom, közben sulizok levelezőn. Bele is adok havi szinten a tandíjamba. Már nagyon elegem van, hogy még ezen a téren is elszámoltat. Csak hagyjon békén, és rendben leszünk.

2016. dec. 13. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Az meg sem fordul a fejedben, hogy ez anyád részéről nem elszámoltatás, hanem simán valóban tudni szeretne mindenről, ami veled történik?
2016. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De igen, de ez már több kíváncsiságnál. MINDEN-ről tudni akar...és huszonéves fejjel ez már nagyon terhelő. ha van valami, akkor azt elmondom.
2016. dec. 13. 20:43
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Kiakadni nem jogos, de érdeklődni igen. Te is túlreagálod azert...
2016. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Hol van apád ?
2016. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Apám velünk van. Ő legalább havonta egyszer érdeklődik, hogy mi van velem és az is bőven elég. Jó a kapcsolatom a szüleimmel amúgy.
2016. dec. 13. 20:48
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
eleg hisztis vagy.
2016. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Más gyerek örülne neki ha az anyja érdeklődik felőle! Elég baj ha ezt TE tehernek fogod fel,már bocs
2016. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Óh isten, anyukádat érdekli hogy mi van veled? Undorító! mit is képzel magáról? A végén még azt fogja hinni, hogy ilyen alapvető dolgokról beszélgetni lehet mint a vizsgák. Sőt lehet hogy a jegyeid is érdekelni fogják! szörnyű!


Na ne szórakozzunk már. Mi a fenéért kell kérdezni az ilyeneket? Szerintem az a durva hogy apád ennyire leszarja mi van veled. Tudod, az anyukák olyan ostobák hogy hajlamosak törődni a gyerekükkel. Legalábbis jó esetben.

2016. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom eléggé kihangsúlyozni, hogy nem azzal van bajom, hogy érdeklődik...Hanem azzal, hogy MINDENT tudni akar a mindennapjaimról! Természetesen veszekedések alkalmával szépen rendre a fejemhez vágja a dolgokat.

Olyan vagyok, hogy ha valami érdekes,negatív,érdemes dolog történik velem, akkor azt úgyis elmondom magamtól...

2016. dec. 13. 21:32
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Nyugi, kérdező, ne foglalkozz az itteni okoskodókkal! Normális családokban a családtagoknak van önálló életük, és ne folyamatosan a másik életén csámcsognak.

Normális családokban vacsoránál röviden mindenki elmeséli a napját, nem az van, hogy valaki holtfáradtan hazajön a suliból/munkából, egyet szusszani sincs ideje, mert egyből rázúdítanak 10-20 kérdést.

2016. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!