Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El tudnám valahogy érni, hogy...

El tudnám valahogy érni, hogy anyám békén hagyjon a barátnő témával?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és állandóan attól fél, hogy egyedül fogok maradni, mindig példálózik azzal, hogy már több fiúnak is volt az általános iskolai osztályomból, mindig azt fújja, hogy már kellett volna legyen, és amikor azt mondom neki, hogy még nem akarok barátnőt mert még nem akarok ezzel foglalkozni, és amikor már akarni fogok akkor lehet, hogy több évig fog tartani nekem számomra megfelelőt találni, mert olyat fogok keresni akivel tartalmasan el lehet beszélgetni és nem csak üres fecsegést lehet vele folytatni, akkor bevágja a hisztit és azt mondja, hogy "Nem lesz neked soha sem barátnőd..." Lehetne ezzel valamit kezdeni?

2016. dec. 7. 21:16
1 2
 1/13 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagy, ugyanolyan korú, bár édesanyám nem folyton ezzel nyaggat, viszont mikor veszekedik, ezt sokszor feldobja, kérdőre von. Engem egyáltalán nem izgat, hogy egyedül maradok vagy sem, amúgy is most szeretnék lépni, ami nyugtat egy kicsit.

Egy egyértelmű dolog, ami után édesanyád befejezné ezt a témát, ha szerzel egyet. Vagy mondd meg neki, kérd meg, hogy fejezze be e téma teregetését.

2016. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Pedig fölösleges siettetni, majd eljön magától. Nekem pl 22 évesen lett először barátnőm, és hosszú távra tervezek vele.
2016. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg neki, hogy ez a te magánügyed, foglalkozzon magával.
2016. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Nőjél fel. Majd ha látja rajtad, hogy már nem csak gyerek vagy, hanem elkezdesz egy kicsit is férfiként viselkedni és felelősséget vállalsz a dolgaid iránt, akkor majd látnia kell, hogy ehhez semmi köze, mert te irányítod az életedet.


Nekem kb. 2 év volt kivívnom, hogy elkezdjenek egyenlő félként kezelni és komolyan venni. Persze ha még nem akarsz felnőni, akkor vedd tárgytalannak amit írtam. :D

2016. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

mond meg neki, hogy te inkább maszturbálni szeretsz...


üdv,

Dörrentős

2016. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Mondd azt, hogy meleg vagy.
2016. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Hogyha nem akarsz az annyit jelent, hogy ronda vagy. Anyád is láthatná ezt és nem kéne nyaggasson, hogy még rosszabbul érezd magad... Te is tudod jól, hogy kvára gáz...
2016. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
22%
nem ronda, csak egy kicsit csóró ;D
2016. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
csinálj neki ál-comingout-ot akkor egy darabig kuss lesz
2017. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Most öszinte leszek most nyaggadt meg minden

De ha már nem nyagadta akkor az nem lenne jo senkinek sem


Neked nem lenne jo mert hiányozna hogy anyuddal beszélj

És anyudnak is mert nem lenne köztetek téma amiben segithetne

2017. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!