Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális dolog, hogy apukám egy napot nem bír ki anélkül, hogy bemennyen a szobámba?

Figyelt kérdés

2016. dec. 15. 15:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
35%
Egy jó szülőnek eszébe se jutna a gyereke szobájában kutakodni.
2016. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
49%
Egy jó szülő nem hagyja ellenőrizetlenül a gyereket- főleg ha a gyerek valami disznóságot csinált.
2016. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem csinálok semmilyen disznóságot
2016. dec. 29. 14:16
 34/36 anonim ***** válasza:
41%
Elnézést kérdező, ezt nem neked szántam, hanem az előző hozzászólónak. Az tévképzet hogy a jó szülő hagyja hogy azt csináljon a gyerek amire éppen kedve szottyan.
2016. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális, ha nem akarod, hogy az apukád állandóan a szobádban lebzseljen. Mondd meg neki, hogy ne menjen be annyiszor, csak úgy megkérdezés nélkül, mert ő sem örülne neki ha te ezt csinálnád. Nálunk ha nem akarom, hogy bejönnenek tiszeletben tartják a szüleim. Viszont ha valamit szeretnének, akkor beengedem őket, vagy kimegyek hozzájuk. És milyen hülyeség az, hogy ,, joga van hozzá, mert övé a ház"?! Ha valaki így áll hozzá, akkor ne legyen gyereke.
2017. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
41%
Ez gáz. A sok barom kommentelő hogy jön ahhoz, hogy milyen a helyesírása a kérdezőnek?! Ok, lehet hogy durva hiba, de semmi köze a kérdéshez!! Aki pedig azt írta, hogy a magyar diákok a legbutábbak között vannak, üljön be egy félévre egy általános iskolába, és nézze meg mennyire túl vannak hajtva a gyerekek, és a tanárok!
2017. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!