Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azota se tudom feldolgozni...

Azota se tudom feldolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tortent velem es edesanyammal kb 2 honapja egy incidens amikor jatszottam a gepen es ezert nem hallottam amikor hivott enni nagyon sokszor. O akkor ert haza a munkabol es nagyon faradt volt ezert totalisan felidegesdett,nem az a turelmes fajta. Elkezdett tombolni orditott es engem ocsarolt,bar ez szinte mindennapos. Apukammal mar nagyon reg elvaltak ezert nem volt itt,hogy lenyugtassa esetleg. Tehat mondom nagyon felhuzta magat es fogta azt a szivecskes fakanalat amit meg kiskoromban adtam neki,a szemem elott darabokra torte es utana bedobta a kalyhaba. Amikor csak erre gondolok zokogok a fajdalom miatt amit ezzel okozott nekem. Bar nem is lenne ekkora baj,de mar mas ajandekom is eltorte,peldaul egy legjobb anyukas hogombot. AKkor az csak veletlen volt akkor is nagyon sirtam,de epp voltak vendegek ezert bejott es csak megszidott,hogy ne bogjek mar,itt vannak a vendegek. Ngayon nagyon faj az,hogy szinte mindent velem kapcsolatban elpusztit. Ha most pl elutne egy auto sajnalhatna hogy emleke se marad utanam. Most meg hetfon jon a szulinapja,akarok neki ajandekot adni,de megegyszer nem birnam ki hogy osszetorje. Mit javasoltok,mit adjak neki,hogy dolgozzam fel az egeszet?

Valaszokat elore is koszonom. 12/l



#veszekedés #anya #incidens #csaladiperpatvar
2016. dec. 17. 17:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Én ezek után nem adnék már neki semmit. Azt nem értem, hogy ilyen embernek mi a szarnak gyerek?
2016. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Te tudod, hogy hogyan venné a következőt: vennék valami kis nippet, összetörném, s odaírnám: eleve összetörtem, hogy ne kelljen vele neked bajlódnod, ha össze akarnád törni. Aztán egy hófehér lapot tennék a dobozba, mellékelve, kérlek, induljunk tiszta lappal! S valami szép kártyát: Bocsáss meg, ha valamivel megbántottalak! Nem volt szándékos, hisz nagyon szeretlek. Ha jófej, akkor elgondolkodik, de lehet, hogy bepipul.Te ismered, milyen.
2016. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De lehet en vagyok a rosz gyerek,nem kene idegesitsem :/
2016. dec. 17. 17:48
 4/29 A kérdező kommentje:
#2 nem rosz otlet bar az osszetorteset nem hiszem hogy jol venne. A kartya jo otlet
2016. dec. 17. 17:49
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Gumilabdát,azt nem tudja eltörni.

Viccet félre téve,süss/vegyél sütit,édességet,csinálj valami olyat,amit hamar elpusztítotok együtt,közösen,az emléket senki nem veheti el tőled/anyukádtól,és eltörni sem tudja.

Ne vedd a szívedre,drága,gondolom fogalma sincs,hogy mennyit jelent ez neked. Mondd el,hogy hogy esik ez az egész neked,próbáljátok megbeszélni.. Ha nem megy,hagyd.Tudom nehéz,de ne törődj vele.

2016. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam esetleg teat,azt szereti,meg sutnek palacsintat is. Es koszi megprobalnam elfelejteni,de nagyon nehez. A gyenge idegrendszerem miatt napi 5x gyogyszert veszek ,de az orvosnal mindig hallgatnom kell,anya beszel,mert ha mondok valamit rola akkor az van hogy ,,Csak megszegyenitem hat ezert nevelt?!" Es akkor kb meg egy hetig uvolt. Sose gondolkodik el azon hogy O megbantana csak belekot abba hogy rosz a barati tarsasagom,tul sok hulyeseget nezek a tv-ben meg neten,Apa tette tonkre az egesz eletunk meg ilyenek es nyilvan azert vannak onbecsulesi zavaraim meg hasonlok.
2016. dec. 17. 17:56
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Edes vagy, maradj ilyen :) Sajnos nincs otletem :(
2016. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Van az a nagyon finom belga bonbon, azt megeszi hamar, ès később nem lesz mit összetörnie.
2016. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kezecske :D koszonom
2016. dec. 17. 18:13
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Több évvel ezelőtt én is tettem egy ugyanilyen súlyos bűnt (igen, ez az!)

Akkor végig sem gondoltam, de a gyerekemnek nagyon fájt. Rá egy két évvel kezdett miatta fájni belül és nagyon megbántam. Ha tehetném visszacsinálnám, de sajnos nem tehetem. És ezzel együtt kell éljek. Nekem most sokkal rosszabb, mint akkor a fiamnak volt és megérdemlem!!!

2016. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!