Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak nekem ciki, hogy apám...

Csak nekem ciki, hogy apám már elmúlt 40 és még mindig reppel?

Figyelt kérdés
olyan gáz, olyan minta suttyó osztálytársaim, naggyon gyerekes, mit tegyek?

2016. dec. 17. 23:03
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
És ilyen idióták élnek, mint te...
2016. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Kérdező, sötét vagy mint a seggem.

"


N I g g e r vagy negyvened? (nem baj)

2016. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
Rég láttam olyan nyomorék el b@sott gyökeret mint te, kérdező.. -.- Nyomorult rakló
2016. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
rakló? az milen?
2016. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:
Olyan mint a kérdező
2016. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
micsoda időket élünk!!!
2016. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
#33 nema gyógyulasról van szó hanem arról hogy am FELDOBJA a kedved
2016. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Előző vagyok amugy attól hogy az ak26 nak "jók" a számaik az meg nem azt jelentik hogy nem sablonos hülyeségek. De te meg a jó rappereket se ismered fel, nem hiszem hogy ezt felfognád azzal a 13 eves fejeddel.
2016. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Kérdező!

Az vagyok, aki szerint apaszomorító vagy...

Igen, "rapperes" vagyok és képzeld a mulatóst se vetem meg, ha jó a zene.

Nem vagy tisztába a suttyó és a ciki szó jelentésével. Esetleg akkor lenne ciki az, amit apád csinál, ha megemlítene a dalaiban a teljes neveden vagy elárulna benne egy titkot ami rólad szól vagy akkor, ha bármi közöd lenne a szöveghez amit mond. Esetleg ebben az esetben , de még akkor sem biztosan. DE, tudtommal csak rappel. Mit kéne tenned? Semmit. Semmi közöd hozzá. Ő se szól bele, hogy te mit hallgatsz. Ha neked kedved lenne énekelni és beleszólna, hogy ne csinàld már akkor neked se tetszene...bár amilyen fancsali személyiséged lehet erre sose kerül sor... :D Eléggé negatív embernek tapasztaltalak meg. Pedig csak zenei stílusokat fikáztál. Lásd:rap, mulatós.

2016. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!