Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elsősorban lányos szülőktől...

Elsősorban lányos szülőktől kérhetek tanácsot?

Figyelt kérdés

Mikor a lányom még 5 éves volt a férjemmel elváltunk ő azóta Angliába el. A mostani párommal úgy döntöttünk össze költözünk hozzájuk.

Nekem 18 éves lányom van páromnak 24 éves fia van. Gyerekekkel mind a ketten nagyon jól kijövünk , de a gyerekek szinte nem tűrik egymás társaságát. Lányomat hiába kérdezem , hogy mi a baj csak annyit mond utálják egymást már régebbről , de egy szót sem szól , hogy miért a fiú dettó ugyan ezt játsza.

Nekem kicsik már és a világért nem mondják el mi a bajuk egymással. A párom és a fia is rendőrök lányom még tanul én nővér vagyok.

Esetleg másnál is volt már így , hogy ennyire nem jött ki a két gyerek egymással?

Hogy oldottátok meg?


2016. dec. 20. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Van egy nagy közös titkuk.

De ezt csak ők tudják...

2016. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 evimeri ***** válasza:
94%
Lehet, hogy volt közöttük valamikor valami, de nem akarják nektek elmondani, nehogy ez miatt a ti kapcsolatotok is tönkre menjen. Az nem lehet, hogy a fiú esetleg erőszakoskodott vele vagy ilyesmi. Ok nélkül nem utálja két ember ennyire egymást. Ha így van előbb-utóbb választanotok kell vagy a két gyerek vagy között, hogy ki maradjon vagy. Nem könnyű helyzet. Én még össze költözés előtt kideríteném mi az ok.
2016. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Valószínüleg valami olyan téma, ami mindkettönek kínos lehet, ha kiderül.


Ha ennyire nem tudnak ellenni egymás mellett, akkor nehéz a helyzet.


Vagy mindkét gyereknek egy-egy külön szoba, ami a másiknak tilos, és megkérni öket, hogy a közös helységekben egyszerüen ne foglalkozzanak a másikkal.


Vagy mindkét gyereknek megmondani, hogy vagy elviselik egymást, amikor kell, vagy keresnek maguknak lakást, elvégre mindketten nagykorúak és nem kell, hogy veletek éljenek.


De semmi esetre sem áldoznám fel miattuk a kapcsolatomat, márcsak azért sem, mert pár év múlva úgyis mindkettö gyerek a saját ételét fogja élni, ti meg maradnátok magányosak.

2016. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az erőszakoskodás ki van zárva a lányom ilyen melett nem megy el szó nélkül szerencsére jó a kapcsolatunk nem titkolózik csak most ebbe. És a fiú tényleg nagyon rendes jó ember és rendőr is mellesleg neki barátnője van.

Külön szoba van mind a kettőnek és két fürdő is van azon sem kell osztizniuk.

A lányom esik néha túlzásba a stílusával valószínűleg el lett kapatva mikor a volt férjemmel elváltunk.

2016. dec. 20. 17:59
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Milyen gyerekek? Két felnőtt ember van akarata ellenére együttlakásra kényszerítve. Nekem sem tetszene.
2016. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

"A lányom esik néha túlzásba"


Akkor lehet, hogy ő erőszakoskodott a fiúval.

:)

2016. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát bocsánat , de ha 30e és is lenne a lányom akkor is a gyerekem lenne. Így szerintem hivhatom gyereknek


utolsó hát ha egy rendőr nem tudja kezelni ha egy 18 éves lányt erőszakos vele..... :D bár nem hiszem :)

2016. dec. 20. 18:30
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

"Milyen gyerekek? Két felnőtt ember van akarata ellenére együttlakásra kényszerítve. Nekem sem tetszene."


Akkor ha annyira felnött - el lehet költözni, nehogy már a szülönek amiatt ne lehessen kapcsolata, mert a "felnött" utódainak nem tetszik. Föleg, mert külön szoba/fürdö van mindkettönek - és így még jobb helyzetben vannak, mint egy bérelt szoba esetében.

2016. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

"nehogy már a szülönek amiatt ne lehessen kapcsolata, mert a "felnött" utódainak nem tetszik"


A szulok ugy dontottek, valoszinuleg a nagykoru gyerekeik akarata ellenere, hogy ok mar pedig csaladot jatszanak es osszekoltoznek, aztan csodalkoznak ha a "gyerekeknek" ez nem tetszik.


Mi a xarnak kellett osszekoltozni? Plane ha tudtak hogy ebbol konfliktus lesz?

2016. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó semmi olyat nem tettünk a párommal amiről nem tudnának/beszéltük meg kettőjükkel
2016. dec. 20. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!