Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok ha az...

Szülők mit szólnátok ha az egyetemista lányotok egy roma férfival járna?

Figyelt kérdés
Akivel az egyetemen ismerkedett meg. Normális,intelligens ember.
2016. dec. 23. 22:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%

Én ismerek embereket akik romák, vagy tuti van bennük "vér", mégis teljesen normálisak, korrektek, mondhatni kedvesebbek mint az átlag bunkó magyar.


Nem azt nézném hogy roma e, hanem hogy mennyire értelmes ember.

2016. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
Semmit, lógjon csak a kiccsáláddal. Aztán mikor leellette a hatodik purgyét, és kirakták a placcra, megkérdezném tőle, hogy ezt akarta-e? Mert lehet, hogy ez az egy ember tisztességes,de ott van még a rokonság, azok valószínűleg nem különböznek a cigányság 98 százalékától.
2016. dec. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem szólnék semmit,ha úgy vesszük, az egyetemen a saját köreiből választott.

Az első szerelmem roma fiú volt. Én 16 voltam, ő akkor érettségizett. Ismertem a családját is, az anyukája igazi tarkaszoknyás, egyszerū cigányasszony volt, aki egyedül nevelte a két fiát, és rohadt sokat dolgozott, hogy tanulhassanak.

Elsodort minket az élet, de tudom róla, hogy tūzoltó lett, szép családja van, normálisan élnek. Ehhez képest az én színmagyar volt férjem eléggé linkecske volt.

2016. dec. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem cigánytelepen él,magyarok között laknak. Nagy csalàdja sincs, szóval ennyit az előítéletekről. Jó tanuló,szorgalmas,nem iszik,cigizik.
2016. dec. 24. 08:23
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Senki nem örülne neki,még akkor sem ha a normàlisabb fajtàból való a fiú.Csak reménykedni tudnék,hogy nem lesz hosszútàvú kapcsolat,és nem csúszik be egy gyerek.
2016. dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Semmi bajom nem lenne vele az egvilagon.
2016. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!

Minden szavaddal véded, de mégis feltetted ide ezt a kérdést!!

2016. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%
Utálom a cigányokat, de ha a kérdező barátja egyetemre jár,akkor gondolom nem olyan,mint a cigányok 99,9%-a.Úgyhogy nem lenne vele bajom. Valljuk be, egy tipikus cigánynál a 8 általános is nagy szó,nem hogy diploma iránti igény.. Ha értelmes okos gyerek és van célja az életben,nem irtózik a munkától,akkor nem szólnék semmit. Nyilván lenne az elején fenttartásom és nem hagynám kint az arany ékszereket, de ha normális és tényleg nem olyan,mint a cigányok, nem is barátkozik velük,akkor elfogadnám.
2016. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem örülnék neki, de már felnőtt, ő dolga.
2016. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ma már semmit, de 20 éve még szomorú lettem volna, mert akkoriban nem tudott volna chatelni a lányommal mert akkoriban még nem volt ékezet a számítógépeken.
2017. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!